Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KB1 - powrot stoska
#1
No i tak po 5 latach, 1 miesiac i 12 dniach moj Acco VIIgen zmienil Wlasciciela. Mialem juz lekkie znudzenie tym autem. W sumie bylo to najdluzej posiadany przeze mnie woz. 


Wybor kolejnego auta byl trudny. Kolega namawial mnie na Lexa ale jesli mam byc szczery to one w srodku sa paskudne, a te nowe to znow majatek. No wiec padlo na Legenda, ktory srodek ma poprostu obledny jak dla mnie.

Pare fotek z kalkulatora:

[Obrazek: 33emwcp.jpg]
[Obrazek: 24b96w3.jpg]
[Obrazek: dct2bp.jpg]
[Obrazek: 2dk0rqq.jpg]
[Obrazek: 2mzldfb.jpg]

Auto to jedna WIELKA seria Executive+ z 3.5i V6 pod maska i napedem na 4 lapy SH-AWD. Uzupelnie opis jak sie z autem lepiej zapoznam bo jest tak nadzgane gadgetami jak malo ktore. Auto kupilem w Honda JKK w Katowicach. Nalezal to Pana w wieku 72 lata, kupil go jako nowke 11.2006r w tym samym ASO. Utrzymany do granic perfekcji i z przyzwoitym przebiegiem, jak na ta chwile 118tys km. 

No i to tyle, poki co. Czas sie przyzwyczaic.

Mily powrot do srodowiska Legendow po 5 latach :-)
Odpowiedz
#2
wygląda super !! Gratulacje !!
Odpowiedz
#3
No to witaj Stosek z powrotem na jedynym słusznym forum H Uśmiech
Odpowiedz
#4
Witam. Powrót zgodny z założeniami - zmienia się generację nie auto Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
Podobna historia jak mojej hani i wygląd identyczny, tylko inna rejestracja:-) Piękna.
Odpowiedz
#6
o kurde Stosek gratuluje zmiany autka Uśmiech jakbym mial Legenda KB to chyba bym w nim spal Duży uśmiech ciekaw tylko jestem jak i czym jeszcze bardziej go wzbogacisz/ulepszysz... pozdrawiam



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#7
Gratuluje i zycze przyjemnej i bezawaryjnej eksploatacji
Odpowiedz
#8
A progi juz robione Oczko
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
Miło popatrzeć. Gratulacje!
Odpowiedz
#10
Gratulacje Uśmiech Stachu no pięknie od Preludy po Legendyne KB1. Piękne jest to ze Samochody się zmieniają a ekipa wciąż ta sama Uśmiech

Pozdrawiam Remoff
Jazda HONDĄ LEGEND to jak uprawiać sex z instruktorką aerobiku, robisz co chcesz a ona nigdy się nie męczy. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości