Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KB1 - powrot stoska
#11
Staszek !!! Gratulacje zakupu , furak zacny . ale różnice miedzy Coupe a KB to skok w nadprzestrzen no i niewiele gadgetów do dokładania w KB będzie no ale u ciebie to atmosfera legenda chyba bardziej rodzinnie bedzie,
pozdrawiam
Odpowiedz
#12
Alez mi sie ten Legend podoba Oczko
Odpowiedz
#13
Stosek jak to Stosek - zasiał niepokój i już go nie ma Oczko
Idę o zakład, że już namierza jakąś nową kabarynęUśmiech
Odpowiedz
#14
Moze kb2. Ma juz ktos na forum?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#15
No właśnie może coś nowszego już w planach. Jest fajna stronka na której można się dowiedzieć ile w pl sprzedano legendow
Odpowiedz
#16
w Marcu Staszek coś wspominał ze musi sie zapoznać z Autem Oczko



Cytat:Uzupelnie opis jak sie z autem lepiej zapoznam bo jest tak nadzgane gadgetami jak malo ktore.
Odpowiedz
#17
Teraz go pewnie przerabia na type II, znajac jego ADHD, to auto niedlugo bedzie nie do poznania Uśmiech
Jakbys sie znudzil autem juz po przerobkach, to tym razem ja odkupie Język
Odpowiedz
#18
siema, fajny Legend Uśmiech Stosek ja Ciebie chyba kojarzę z HAKP Uśmiech miałem CL9 ATS: projekt "Katana 2", cd7 "Pietrucha" i cg1 "Pietrucha 2" Uśmiech
Odpowiedz
#19
Szanowni koledzy,

Niestety ale z czystego rozsadku bede musial sprzedac swojego Legenda. Od kwietnia tego roku bede posiadal auto sluzbowe z mozliwoscia uzytku w celach prywatnych. Stad trzymanie tego wozu nie bedzie miec celu. I tak juz jeden pomnik mam w formie Supry wiec innego wyjascia nie ma.

Z autem w ostatnich 10 miesiacach nic sie nie zmienilo. Obecnie ma 130tys km oraz nowe oryginalne kremowe dywaniki. A tak wszystko jak na fotkach z pierwszego postu.

Oddajac samochod nowemu wlacicielowi przekazuje woz ktory bedzie:
- po pelnym kompleksowym przegladzie w ASO JKK Honda Katowice (tam kupiony, serwisowany, odkupiony przeze mnie)
- po przegladzie wykonany pelny detailing co by jak nowka wygladal

Po tych zabiegach auto bedzie czekac na nowego wlasciciela. Nie bedzie juz wiecej uzytkowane, a wiec nowy wl otrzyma auto do ktorego zlotowki przez kolejne 15tys km nie dolozy. Z waznych informacji, auto jest po wymianie rozrzadzu przy 118tys km.

Jakby ktos mial jakies pytania, moj tel 605-248-987

Pare faktow o ktore mnie pytacie:
Przeglad techniczny: 15.07.2016
Ubezpieczenie OC: 03.08.2016
VIN: JHMKB16607C200090
Odpowiedz
#20
(01-18-2016, 17:34 )stosek napisał(a): Szanowni koledzy,

Niestety ale z czystego rozsadku bede musial sprzedac swojego Legenda. Od kwietnia tego roku bede posiadal auto sluzbowe z mozliwoscia uzytku w celach prywatnych. Stad trzymanie tego wozu nie bedzie miec celu. I tak juz jeden pomnik mam w formie Supry wiec innego wyjascia nie ma.

Z autem w ostatnich 10 miesiacach nic sie nie zmienilo. Obecnie ma 130tys km oraz nowe oryginalne kremowe dywaniki. A tak wszystko jak na fotkach z pierwszego postu.

Oddajac samochod nowemu wlacicielowi przekazuje woz ktory bedzie:
- po pelnym kompleksowym przegladzie w ASO JKK Honda Katowice (tam kupiony, serwisowany, odkupiony przeze mnie)
- po przegladzie wykonany pelny detailing co by jak nowka wygladal

Po tych zabiegach auto bedzie czekac na nowego wlasciciela. Nie bedzie juz wiecej uzytkowane, a wiec nowy wl otrzyma auto do ktorego zlotowki przez kolejne 15tys km nie dolozy. Z waznych informacji, auto jest po wymianie rozrzadzu przy 118tys km.

Jakby ktos mial jakies pytania, moj tel 605-248-987

Pare faktow o ktore mnie pytacie:
Przeglad techniczny: 15.07.2016
Ubezpieczenie OC: 03.08.2016
VIN: JHMKB16607C200090

To ty przez tyle lat nie miałeś auta służbowego ? Oczko
I cenę poproszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości