Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schowek na okulary przeciwsłoneczne
#1
Siemanko, mam delikatny problem, dziś otworzyłem schowek na okulary w podsufitce, z wielkim trudem, potem nie mogłem go zamknąć, następnie chyba coś się w nim rozdupcyło bo mi się wywinął do góry nogami, no ale jakoś udało mi się go zamknąć i teraz jest zablokowany, nie można go ani docisnąć aby się otworzył ani nic.
Można go normalnie wydobyć razem z ramką pociągając do siebie czy jest on jakoś przykręcony do podsufitki?
demontował to już ktoś bo nie wiem jakich zniszczeń mogę dokonać ciągnąc całość do siebie z podsufitki, chodzi mi o schowek + ramka bo inaczej go nie wydobędę
Odpowiedz
#2
jest przykręcony do podsufitki, odkręcić możesz dopiero po otworzeniu ;(
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
Już wiem. Musiałem łamać. Złamały mi się te 2malutkie zawiaski i dlatego mi się całość zblokowała :/
[Obrazek: ac7.jpg?1427312358]

i do póki nie znajdę drugiego pojemnika to będę musiał jeździć z dziurą Duży uśmiech
[Obrazek: 14758438.jpg?1427312358]
Odpowiedz
#4
wstaw dvd Oczko
Odpowiedz
#5
podzwoń po allegrowiczach, co sprzedają legendy na części. koszt zakupu nie powinien przekroczyć 50 zł plus przesyłka
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#6
coś się ogarnie, narazie będę musiał jeździć z dziurą
Odpowiedz
#7
Ja jak pisałem emaile to chcieli minimum 100 zł a jak pytałem czy jest w idealnym stanie bez pęknięć itd. czy są kompletne to zaraz byla mowa ze to przecież używane i jakies tam mankamenty są albo nie odpisywali dalej. Jak znalazł się w idealnym stanie to juz cena nawet po 200zl. Można wykminic coś żeby naprawić np jakieś magnesiki czy cos tam.
Odpowiedz
#8
ja swój kupiłem za 50 u rafiego z zielonki.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#9
40zl dalem w stanie idealnym
już zamontowany...
[Obrazek: 14816867.jpg?1427870687]
Odpowiedz
#10
Gdzie trafiłeś? Też szukam tylko jasny.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości