Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prośba o opinię
#8
Witam wszystkich i z góry dzięki za pomoc.Powiem Wam szczerze, że ja nie widzę tam żadnej instalacji ale nigdy nie uważałem się za fachowca,co prawda mam teraz hankę z gazem ale widoczne są tam listwy wtryskowe reduktor i inne gadżety wchodzące w skład takiej instalacji, poza tym nie ma wzmianki ze strony sprzedającego o  instalacji a jak zależałoby jemu na szybkiej sprzedaży to raczej takową jako atut z jego strony na pewno by umieścił, tak mi się przynajmniej wydaje.Nie zauważyłem nigdzie kontrolki od gazu wewnątrz auta, prędzej rzuciła mi się w oczy zapalona kontrolka abs o ile się nie mylę.Zastanawia mnie również tylna kanapa a konkretnie szpara pomiędzy oparciem a siedziskiem a konkretnie jej wielkość.Co do tego że mógł mieć malowaną maskę i zderzak to dla mnie nie jest żadna przeszkodą o ile nie był to jakiś poważny dzwon,zastanawia mnie również przednie lewe nadkole czy to jest tylko tak padające światło czy rudy nalot.Kosmetyka w samochodzie nie odstrasza mnie w żadnym stopniu.Brak spryskiwaczy również jak wspomnieliście wyżej, może świadczyć o uderzeniu przodem jak również o ich kradzieży bo towar może być deficytowy.Kiedyś posiadałem audi a8 i dwukrotnie skradziono mi listwę ozdobną bo chodziły jak ciepłe bułki. Zdaje sobie także sprawę z tego że części do tego konkretnego modelu nie leża na półce i nie są ogólnie dostępne ale poza tym ten samochód jest z rocznika 95 więc swoje już przeszedł jak się domyślam i biorę to pod uwagę.Wiem że najlepszym źródłem informacji mógłby być sprzedawca ale jak widzę że sprzedaje to komis to zastanawiam się jakie cuda na kiju będzie mi chłop wymyślał i jak będzie zachwalał tę hondę.Na pewno na pytanie o abs powie ze to tylko czujnik który kosztuje grosze-naiwny.Nie wiem już sam, co prawda nie jest to interes życia i majątek do wydania ale sam nie wiem co mam myśleć aczkolwiek skorupa podoba mi się bardzo tylko zapewne sami wiecie że teraz zakup sercem sie nie opłaca.Najgorsze zawsze jest rozczarowanie po tym jak jedziesz pół kraju z myślą że kupisz coś co bardzo ci się podoba, a na miejscu zastajesz kurnik i nie powiem już co cie strzela i najchętniej udusił byś chłopa na miejscu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
prośba o opinię - przez bartess - 04-03-2015, 6:57
RE: prośba o opinię - przez pandrummer1 - 04-03-2015, 14:51
RE: prośba o opinię - przez kowal - 04-04-2015, 19:08
RE: prośba o opinię - przez lepa - 04-05-2015, 3:31
RE: prośba o opinię - przez Lechu - 04-06-2015, 9:45
RE: prośba o opinię - przez Makukrak - 04-06-2015, 16:26
RE: prośba o opinię - przez lepa - 04-06-2015, 18:49
RE: prośba o opinię - przez bartess - 04-07-2015, 2:49
RE: prośba o opinię - przez Krzysztov - 04-07-2015, 7:13
RE: prośba o opinię - przez kowal - 04-11-2015, 21:32
RE: prośba o opinię - przez bartess - 04-12-2015, 5:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości