Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfrowa zmieniarka
#1
Czy może mi ktoś polecić jakąś konkretną firmę, która ma dobry stuff i jest skłonna mi to zamontować do auta?

[Obrazek: 5203512115]
v6
Odpowiedz
#2
Po co ci to ?
Odpowiedz
#3
jakiś czas temu interesowałem się tym tematem, niestety do naszego radia 4YL1 nie ma przejściówki.
może jakiś szpec potrafi to przerobić. do innych hond nie ma problemu. naszego modelu jest trochę za mało sztuk,
żeby chińczykom chciało się zrobić przejściówkę, choć mogę się mylić. sprawdź na allegro może coś się zmieniło.
Odpowiedz
#4
(04-06-2015, 17:57 )wujekmetal napisał(a): jakiś czas temu interesowałem się tym tematem, niestety do naszego radia 4YL1 nie ma przejściówki.
może jakiś szpec potrafi to przerobić. do innych hond nie ma problemu. naszego modelu jest trochę za mało sztuk,
żeby chińczykom chciało się zrobić przejściówkę, choć mogę się mylić. sprawdź na allegro może coś się zmieniło.

A to od Grom Audio nie pasuje? W RL inny system?
Odpowiedz
#5
(04-06-2015, 1:42 )dariusz2880 napisał(a): Po co ci to ?

bo tak. Aczkolwiek mam wrażenie, że pytanie inaczej było sformułowane.



Nie widziałem naszego radia od "tylca" podobnie jak radia z Acury. Mogę jedynie przypuszczać, że wejście pod zmieniarkę raczej się nie różni. Na ebay znalazłem coś podobnego i na fotach złącze wygląda tak samo w porównaniu z przedmiotem z PL.

Ponadto firma twierdzi, że pasuje pod nasze radio.
v6
Odpowiedz
#6
(04-07-2015, 2:52 )Legend95 napisał(a): Nie widziałem naszego radia od "tylca" podobnie jak radia z Acury. Mogę jedynie przypuszczać, że wejście pod zmieniarkę raczej się nie różni. Na ebay znalazłem coś podobnego i na fotach złącze wygląda tak samo w porównaniu z przedmiotem z PL.

Ponadto firma twierdzi, że pasuje pod nasze radio.

Problem polega na tym żeby działała zmieniarka oraz nawigacja.
Wiec od strony konektora wszystko będzie pasować, natomiast nie będzie działało razem.
Grom Audio twierdzi ze w zestawie maja Y-konektor który załatwia sprawę.
Do sprawdzenia.
Odpowiedz
#7
Zamontowałem u siebie coś takiego i działa bez problemu. Trzeba tylko podać pod jaką wtyczkę będzie podłączane. Należy wybrać tak jak na aukcji:
http://allegro.pl/hit-zmieniarka-samocho...78795.html
Ja kupiłem właśnie ten model i nie mam z nią żadnego problemu. Mało tego, jakość muzyki jest naprawdę zadowalająca. Myślałem że będzie gorzej. Podłącza się to po prostu pod wtyczkę od zmieniarki i radio obsługuje ją tak jak zmieniarkę CD.
Pamiętajcie że kupując przez net można oddać sprzęt bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni. Ja właśnie w ten sposób podszedłem do sprawy, lecz nie musiałem oddawać. Polecam, fajny sprzęt.
Odpowiedz
#8
Chłopaki chyba mają kb1 i dlatego rozkminiają czy im podejdzie pod nowe radyjka..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
wszystko OK, ale czy ktoś ma już doświadczenie z firmą , która to zamontuje i bedzie działać navi i radio?
v6
Odpowiedz
#10
(04-07-2015, 5:00 )lepa napisał(a): Zamontowałem u siebie coś takiego i działa bez problemu. Trzeba tylko podać pod jaką wtyczkę będzie podłączane. Należy wybrać tak jak na aukcji:
http://allegro.pl/hit-zmieniarka-samocho...78795.html
Ja kupiłem właśnie ten model i nie mam z nią żadnego problemu. Mało tego, jakość muzyki jest naprawdę zadowalająca. Myślałem że będzie gorzej. Podłącza się to po prostu pod wtyczkę od zmieniarki i radio obsługuje ją tak jak zmieniarkę CD.
Pamiętajcie że kupując przez net można oddać sprzęt bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni. Ja właśnie w ten sposób podszedłem do sprawy, lecz nie musiałem oddawać. Polecam, fajny sprzęt.
Kolego montowałeś to w KB1?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości