Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyfrowa zmieniarka
#11
Wlasnie ?
Odpowiedz
#12
Bardzo by mnie interesowała taka opcja, bo irytuje niesamowicie brak możliwości wypuszczenia głupiego jack'a żeby podłączyć cokolwiek.KB2 już ma w standardzie zdaje mi się, a w KB1 chyba zaspali.Na aukcji niby zdjęcie naszego panelu jest podane że pasuje, ale gdzieś indziej wyczytałem że może być problem w modelach z wbudowaną zmieniarką. http://allegro.pl/xcarlink-mp3-honda-acc...23135.html
Odpowiedz
#13
www.autotoys.com/x/home.php?cat=16

Polecam
Odpowiedz
#14
(05-05-2015, 7:09 )strugar napisał(a):
(04-07-2015, 5:00 )lepa napisał(a): Zamontowałem u siebie coś takiego i działa bez problemu. Trzeba tylko podać pod jaką wtyczkę będzie podłączane. Należy wybrać tak jak na aukcji:
http://allegro.pl/hit-zmieniarka-samocho...78795.html
Ja kupiłem właśnie ten model i nie mam z nią żadnego problemu. Mało tego, jakość muzyki jest naprawdę zadowalająca. Myślałem że będzie gorzej. Podłącza się to po prostu pod wtyczkę od zmieniarki i radio obsługuje ją tak jak zmieniarkę CD.
Pamiętajcie że kupując przez net można oddać sprzęt bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni. Ja właśnie w ten sposób podszedłem do sprawy, lecz nie musiałem oddawać. Polecam, fajny sprzęt.
Kolego montowałeś to w KB1?

Jak już wcześniej pisałem, sprzęt działa bez problemu. Ja podłączałem w swojej KA8, lecz z tego co wiem to radio które mam, było montowane w KB1. To czy będzie działało to ke=westia prawidłowej kostki. Pamiętajcie, że jak nie będzie działało, a zamówisz przez neta, to możesz oddać w ciągu 14 dni....
Odpowiedz
#15
Brak czasu na odsyłanie wole juz kupic transmiter.
Odpowiedz
#16
(07-27-2015, 7:50 )dariusz2880 napisał(a): Brak czasu na odsyłanie wole juz kupic transmiter.

jakością odtwarzania jedno od drugiego nie odstaje....to ja już wolę wypalić wszystkie utwory w MP3 na DVD.
Odpowiedz
#17
Przecież DVD płyta na oryginalnej stacji nie zadziala?

Mam transmiter i nie narzekam?
Odpowiedz
#18
DVD-Audio dziala
Odpowiedz
#19
Nie możliwe u sb nagrywałem mp3 na DVD i nie działa .
Odpowiedz
#20
MP3 z CD dzialaja tylko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości