Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VSS Legend Coupe
#1
Witam. Podziele sie moim ostatnim "osiągnięciem". Udało mi sie zdobyć sprawny VSS do mojej hondy w Łodzi. Firma Japan Cars.
Wiem ze to problematycznych temat wiec go poruszam. Cena b. Dobra bo tylko 100 zł i chyba jeszcze maja bo pisali ze wymienia jak by nie działał ale wszystko ok.
Jest tylko mała różnica kostka pezylączeniowa jest na czujniki a nie na kabelku ale przewodu starcza do podpiecia bez lutowania!!!!
Powodzenia.
Namiary na firmę w Łodzi znajdziecie w necie.
Odpowiedz
#2
super, mam 10min pieszo, jutro podejdę Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(04-21-2015, 6:00 )novelisc napisał(a): super, mam 10min pieszo, jutro podejdę Duży uśmiech

heja, kupiłem używany VSS (150zł.) jako lekarstwo na mrugającą kontrolkę D4 i CheckEngine, niestety mruga dalej i świeci (plus tak jak  prędkościomierz przekłamuje tak jak wcześniej),
nowego nie szukałem, natomiast pojawia się pytanie, czy jest możliwość sprawdzenia i ewentualnej naprawy czujnika, jeżeli tak to jak?Oczko
pozdr 
Odpowiedz
#4
Skasowałeś pamięć komputera?
Odpowiedz
#5
(09-22-2015, 15:44 )Peter napisał(a): Skasowałeś pamięć komputera?

nic nie kasowałem, czy chodzi o odłączenie aku?Oczko czy inny sposób(jaki)>?
Odpowiedz
#6
Tak wykasuj AKU i zobacz co się dzieje.
Odpowiedz
#7
Komp w KA8 nie jest pamietliwy, wiec jesli czujnik zostal wymieniony,to system wroci do sprawnego dzialania bez potrzeby odpinania klemy. To raczej kwestia czujnika lub samej instalacji elektrycznej.
Odpowiedz
#8
(09-22-2015, 15:44 )Peter napisał(a): Skasowałeś pamięć komputera?

odłączyłem aku na 3 godziny i niestety bez zmian... po odpaleniu silnika przejechaniu 3km kontrolki Check Engine świeci, D4 mruga, co teraz działać, rozbierać czujnik? liczyć "zęby"?.......? 
Odpowiedz
#9
Wyjmij sensor i zepnij go z wkrętarką.
Daj delikatne obroty - na konektorze sensora powinno pulsować napięcie między 0V - 5V.
Jeśli tak nie jest - sensor uszkodzony.
Czasem pomaga zdjęcie pokrywki i wyczyszczenie w środku wałka z opiłków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości