Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z KA9
#21
Kolego nie wrzuciłem tego opisu aby Cię przestrzec lub zdołować tylko wkleiłem moje spostrzeżenia w stosunku do poprzednich Legendów którego miałem i obecnego którego kupiłem od Remoffa z forum. Auto kupione za nieco ponad 16tyś jest w stanie bdb praktycznie bez wkładu materialnego. Należy Ci szacun że naprawa Hondy Cie nie przeraża. Zostaje życzyć wytrwałości i cierpliwości w ogarnięciu tego auta. Muszę przyznać że koła które tam były wraz z oponami robiły super wrażenie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
ostatnim czasie pozmieniałem miejscami cewki i świece tak jak przyjacielu pisałeś, i jest bez zmian na tym jednym cylindrze co było i wcześniej problem z okopcona znacznie bardziej świecą, problem się powtarza ( na innych świecach i cewkach ).
Odpowiedz
#23
Czyli jak dobrze rozumiem, masz kiepskie spalanie w tym cylindrze.

Co przychodzi mi do głowy to okablowanie do cewki na tym cylindrze jest już słabe itp.
Dawka paliwa z du.. na ten cylinder
Kiepskie sprężanie.
Odpowiedz
#24
hej, udało mi się zlokalizować dobrego gościa z kompem i błędy takie wyskoczyły:

dobry elektronik tylko kolejka na czerwiec, lecz co doradził żeby sprawdzić czy może nie łapie gdzieś lewego powietrza np. uszczelka pod kolektorem ssącym?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#25
tak dokładnie Lechu, z jednego cylindra świeca wygląda tak w porownaniu do reszty (foto)


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#26
swieca wygląda na przelaną
moze wtryskiwacz sie zacina i leje albo dobrze nie rozpyla?
Odpowiedz
#27
a czy zna ktoś, kogoś Uśmiech ze Świętokrzyskiego lub okolicy kto by to ogarnął, kto dobrze siedzi w Legendzie ... ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości