Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem nadkola legend 2000r
#1
Witam
czy jest ktos z Lublina kto robił tu nadkola do ka9 2000r ? może macie kogoś do polecenia? oba nadkola tylne do roboty
Odpowiedz
#2
(04-23-2015, 21:10 )chickenlbn30 napisał(a): Witam
czy jest ktos z Lublina kto robił tu nadkola do ka9 2000r ? może macie kogoś do polecenia? oba nadkola tylne do roboty

Długo mineło ale po poszukiwaniach i sprawdzaniu różnych modeli okazuje się że można używać repereturek honda civic 95-, rover 400, 600 z tym blacharz juz da rade robić. To dla informacji dla wszystkich
Odpowiedz
#3
Powiedz mi a blacharz już Ci to zrobił bo mam podobny problem z nadkolami Język
Odpowiedz
#4
na początku czerwca oddaje ale byłem u niego i przymierzaliśmy to i mówił że na tej bazie można spokojnie robić, dam znać jak oddam i podam więcej konkretów.
Odpowiedz
#5
Ok to w takim razie bedę czekał pozdrawiam
Odpowiedz
#6
nie tylko Ty czekasz... też z chęcią się dowiem czy z jakiegoś accorda podejdą reperaturki
Odpowiedz
#7
a jak nie to pozostanie wstawianie blachy .....już rozmawiałem na ten temat z znajomym blacharzem.
Odpowiedz
#8
W poniedziałek zostawiam auto i na pewno będziemy pracować na CIVIC 5D liftback, kombi, Aerodeck ( MA/MB/MC2 ) roczniki 1994.09 - 2001.03
reperaturkach firmy KLOKKERHOLM

Bardzo prawdopodobne też że można robić na rover 600 bo kuper miał bardzo podobny do legenda, niestety obecnie w lbn na żywo tych reperaturek zobaczyć nie można, nie dostępne.
Odpowiedz
#9
Jak rover 600 to generalnie powinny pasowac od accorda
Odpowiedz
#10
Jeśli ktos potrzebuje rady to wiem jak ten problen rozwiązac w ka8..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości