Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przełącznik pamięci ustawienia foteli
#1
tym razem bez wstępu.

zaje bardzo podoba mi się przełącznik w Legend 94-95 USDM i JDM, na Europę wychodziło to dopiero w 3 generacji. Chodzi o jego podświetlenie klawiszy pamięci.

Kupiłem przełącznik (w wersji RHD jest inny) z Legend 3 gen i zadaniem było jego umiejscowienie i uruchomienie.
Naturalnie przełącznik nie jest PnP-różni się kostkami. Podświetlany ma 3 kabelki więcej i większą kostkę. Do dzieła:

1)Wyciągamy wszelkie konektorki z nowo zakupionego przycisku.
2)Lutujemy / łączymy dodatkowo pomarańczowy z czerwonym (+) i dwa czerwone do czarnego (-) i konektorki wkładamy w oryginalne miejsca w kostce(ze starego przełącznika). Powinno działać!

Przełącznik trafi do Hondy, na razie się wozi w Acurze 8-)

Przed(ten widok zna chyba każdy Oczko )
[Obrazek: 4223687004_701054290f.jpg]

prace (łączenie kabelków) narazie skręcone ze sobą, ale ostatecznie został zlutowane:
[Obrazek: 4222923543_5cfc0eabb5_o.jpg]


i efekt:

[Obrazek: 4222923763_583fe600cb.jpg]
v6
Odpowiedz
#2
Fajnieee Duży uśmiech Duży uśmiech Chyba sobie zafunduje cos takiego! Bardzo mi sie podobuje Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
Givan napisał(a):Fajnieee Duży uśmiech Duży uśmiech Chyba sobie zafunduje cos takiego! Bardzo mi sie podobuje Oczko


no to się cieszę, że się przydało :mrgreen:

uff już myślałem, że to ja uprawiam perwerę z moimi Legendami Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#4
mi też się podoba. Ładnie wyszło. Może rozejrzę się za takim przełącznikiem.
Odpowiedz
#5
modyfikacja 30 minutowa więc łatwa i przyjemna - polecam Uśmiech
v6
Odpowiedz
#6
Good job! I have the same switch from an Acura GS, but I'm too lazy to install. :mrgreen:
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.honda-legend.hu">www.honda-legend.hu</a><!-- w -->
Odpowiedz
#7
lgnd napisał(a):Good job! I have the same switch from an Acura GS, but I'm too lazy to install. :mrgreen:


it's great mod and very easy to do. It took me less than 30 minutes! You should do it for your Coupe in new year! Oczko
v6
Odpowiedz
#8
Legend95 napisał(a):Kupiłem przełącznik (w wersji RHD jest inny) z Legend 3 gen

Pls napisz czym różni się przełącznik z RHD - czy jedyna różnica to kierunek w którym zwrócony jest fotel na piktogramie :?:
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#9
nicolas napisał(a):
Legend95 napisał(a):Kupiłem przełącznik (w wersji RHD jest inny) z Legend 3 gen

Pls napisz czym różni się przełącznik z RHD - czy jedyna różnica to kierunek w którym zwrócony jest fotel na piktogramie :?:


na to wygląda. Klawisze 1,2 są takie same.

teoretycznie można by to tak ugryźć:
-płytka z LED i przycyski z RHD
-obramowanie(LHD), klawisz memory(LHD)(ale nie wiem czy na płytce LED z RHD wyjdzie w tym samym miejscu) kostka ze starego przełącznika i powinno działać.
v6
Odpowiedz
#10
pytanie czy pójdzie w ten sposób:

Legend95 napisał(a):[

na to wygląda. Klawisze 1,2 są takie same.

teoretycznie można by to tak ugryźć:
-płytka z LED i przycyski z RHD - 3 gen
-obramowanie(LHD), klawisz memory(LHD) - od 2 gen (ale nie wiem czy na płytce LED z RHD wyjdzie w tym samym miejscu) kostka ze starego przełącznika i powinno działać.
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości