Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bixenon Skrętny ?
#1
Witam jak działa bixenon skrętny? W czasie postoju nie skręcają sie to samo przy 20Km tez nie działa ? gdyby były uszkodzone wyskoczył by komunikat lub błąd ?
Odpowiedz
#2
Po pierwsze; nie bixenon tylko normalny xenon.
Po drugie; działa tylko wtedy gdy włączona jest funkcja AFS aktywowana przełącznikiem pod zegarami po lewej stronie.
Wydaje mie się, że AFS działa bez względu na prędkość.
Odpowiedz
#3
AFS cały czas jest włączony ?
Odpowiedz
#4
Jeśli jest wyłączony pali się kontrolka "AFS" na zagarach.
Odpowiedz
#5
Jak sie pali na zegarach to jest wyłączone? Jestes pewny?
Odpowiedz
#6
Na 100% procent jak masz wyłączoną funkcję to pali się kontrolka na zegarach.Xeny skręcają tylko w czasie ruchu a nie w czasie postoju to jest prawidłowe.Skręca tylko jedna soczewka.Czyli jak skręcasz w lewo to skręca lewa, jak w prawo to prawa- to sam zaobserwowałem.sprawdz przy ok 30 Km/h. U mnie przy zbyt małej prędkości funkcja nie działa.Co ważne po uruchomieniu samochodu funkcja zaczyna działać po ok 1-2 min.
Odpowiedz
#7
Ok dzięki sprawdze???
Odpowiedz
#8
Działa przy 20 Km/h.
Odpowiedz
#9
A przy wyższych prędkościach ?
Odpowiedz
#10
Też działają, widać to bo soczewki wyświetlają taki widoczny ciemniejszy punkt i się on przesuwa jak skręcają.Ja się już tak przyzwyczaiłem że jak raz żona przypadkiem wyłączyła to dochodziłem co jest nie tak bo coś mi nie pasowało w trakcie jazdy, a nie wiedziałęm z początku co .W końcu znalazłem że miałem wyłączoną funkcję i nie skręcały. I tak sobie pomyślałem że nabrałem wątpliwości czy na pewno świeci się kontrolka na zegarach jak opcja jest wyłączona bo w tej sytuacji nie zorientowałem się przez to.sprawdzę to jeszcze bo raczej tego nie ruszam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości