Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura Vigor
#1
Nie jestem pewien czy to dobry dział ale.....
Co sądzicie o tym aucie?

http://allegro.pl/honda-acura-2-5-gaz-kl...28664.html

Na zdjęciach mało widać, byłem...oglądałem.

Lakier w stanie dostatecznym, do spolerowania, widoczne rysy drobne oznaki korozji na nadkolach, brak listwy przy szybie.
Skory w bdb stanie oprócz fotela kierowcy ( dziura na oparciu )
Zawieszenie w bd stanie.
Auto ma dwie duże wady.
Mianowicie kolektor ssący jest spawany i poklejony.
Druga wada to wyciek z okolicy dyfra lub skrzyni. Z fabryki auto wyjechało z automatem, niestety ktoś zmienił na manual i zrobił to chyba nie najlepiej.
Moje pytanie brzmi.... Wart tej ceny? Ile trzeba będzie w to cudo władować kasy?
Odpowiedz
#2
Auto nie ma 190KM tylko 170. Zapytaj ile jest do niego umów, od 2 lat regularnie widuję te auto na portalach, na gumtree zaczynało karierę jako auto pochodzące od lekarza chyba miało wtedy jeszcze automat. A teraz z tego co widzę to ceny skaczą od 3-5tyś zł, i chyba auto tylko zmienia właścicieli. Popatrz na allegro na zaplecze z częściami do tego auta - nie ma nic, pewnie większość trzeba ogarniać z ASO co raczej tanie nie będzie. Auto unikatowe napewno, ale już nie oryginalne no i dodatkowo problem z częściami bo nie wiadomo z czego dopasujesz, trochę z integry trochę z acury tl pewnie trochę civica i accorda...
Odpowiedz
#3
problemy z czesciami i fakt ze jest nieoryginalne schodzi na drugi plan.... niestety zdaje sobie sprawe , ze te wycieki i spawany kolektor to bariera nie do przejcia. Nie wiadomo nawet z czego ta skrzynia pochodzi zeby kupicz czesci do uszczelnienia..... tak czy inaczej do listy zyczen obok legenda dopisuje acure vigorOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości