Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda CRX ED9 1989 r.
#1
Witam, przedstawiam Wam moją małą Hannę. Niestety myślę, nad zamianą na KA8 coupe lub KA9 (myślę też o LS400 lub S80). Crxem sporo lata moja narzeczone, a to auto jednak nie należy do najbezpieczniejszych.
W jakich pieniądzach i przede wszystkim gdzie mogę szukać KA8 coupe - bo jest ich mało, a interesuje mnie stan zbliżony do tego co posiadam..
Ma ktoś z Was porównanie tych autek ?

MODEL: Honda CRX ED9

SILNIK: D16A9 - seria, przebieg prawie 140 tys. , zalany Valvolinem ,
UKLAD DOLOTOWY: stożek Simota na dolocie,
UKLAD WYDECHOWY: głośny dość MOHER
ELEKTRONIKA: seria, działa wszystko nawet podgrzewana szyba i zapalniczka Oczko
UKLAD NAPĘDOWY: seria
ZAWIESZENIE: na lato KONI + EIBACH - skręcony zestaw, na zimę seria zestaw, zmienione tuleje wahaczy przód + tył na ASO Honda, cukierki ASO  sworzeń CTR,
UKLAD HAMULCOWY:  20.04.2015 r. - nówki tarcze + klocki ATE,  tłoczek + zestaw naprawczy zacisku prawego, w 2014 r. klocki ferodo tył,
BODY-KIT: seria
ŚRODEK: seria
CAR-AUDIO: seria
KOŁA: ameliniowe + nowe Toyo T1R, na zimę Yokohama
MOC: 130 KM




[Obrazek: 543_1_tn.jpg] [Obrazek: 305_dsc08033_tn.jpg]  [Obrazek: 709_crx2_tn.jpg][Obrazek: 583_dsc08022_tn.jpg] [Obrazek: 165_dsc08071_tn.jpg][Obrazek: 327_dsc08103_tn.jpg]

[Obrazek: DSC08035.jpg][Obrazek: DSC08061.jpg][Obrazek: DSC08086.jpg]
Odpowiedz
#2
"Ameliniowe" ? Co to za metal?
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#3
widzę na forum legenda ciężko z poczuciem humoru.. Nie jest to literówka. Dzięki za konkretne odpowiedzi !
Odpowiedz
#4
Witam

Ładne wozidłoOczko Z ka 8 w takim stanie raczej będzię cieżko. Jak szukać na w niemczech. W polsce rzadko kto sprzedaje dobre auto.
Odpowiedz
#5
(04-25-2015, 23:49 )dr.big napisał(a): "Ameliniowe" ? Co to za metal?

to je amelinium, tego nie pomalujesz ;D

wpisz na YT
Odpowiedz
#6
(04-26-2015, 2:50 )cineq napisał(a): widzę na forum legenda ciężko z poczuciem humoru.. Nie jest to literówka. Dzięki za konkretne odpowiedzi !

U Ciebie też z poczuciem humoru słabo.
Myslę, że dr.big napisał to ironicznie.
Odpowiedz
#7
(04-26-2015, 23:30 )Peter napisał(a):
(04-26-2015, 2:50 )cineq napisał(a): widzę na forum legenda ciężko z poczuciem humoru.. Nie jest to literówka. Dzięki za konkretne odpowiedzi !

U Ciebie też z poczuciem humoru słabo.
Myslę, że dr.big napisał to ironicznie.

Hej zgrywusy! Wkurza mnie to gadanie o ka8 z Niemiec. Czasami wydaje mi sie , jakby Niemcy autami nie jezdzili tylko na nie patrzyli. Dajmy na luz z tymi ideałami od Turków....
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
Myślę, że chodzi o to, że w latach 90tych Niemcy posiadali więcej glejcu na auta i było ich stać na kupno nowego auta, a w Polsce raczej było z tym słabo.. W związku z tym, łatwiej jest tam kupić auto bo jest ich tam zwyczajnie więcej. Choć jeszcze nie dawno posiadałem Mercedesa W124 Coupe z 1991 r. kupionego w Polsce przez Polaka w Salonie zasady w Wawie Oczko
Ma ktoś z Was porównanie Legenda z CRX ? Jest też tak twardo i głośno, czy jednak topowe auto prezentuje wyższy poziom komfortu i wyciszenia ?
Jeździłem Accordem +- 95 rok to jest też głośno... :/
Odpowiedz
#9
Człowieku....
Legend to kwintesencja motoryzacyjnego kunsztu.
Porównanie z crx czy accordem to jakieś nieporozumienie.
Przejedź się, zrozumiesz o co chodzi.
Odpowiedz
#10
(04-26-2015, 21:16 )kowal napisał(a):
(04-25-2015, 23:49 )dr.big napisał(a): "Ameliniowe" ? Co to za metal?

to je amelinium, tego nie pomalujesz ;D

wpisz na YT

A widziałem tego taczającego się i bełkoczącego pijaczka już ze dwa lata temu...

Ani on śmieszny, ani godzien naśladownictwa.

Peter, ironicznie jak najbardziej Uśmiech  ...


PS. A wracając do zakupu, odpowiedniego egzemplarza KA8 szukam już ponad rok ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości