Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zużycie elementów wnętrza
#1
Panowie mam pytanie. Czy przy teoretycznym przebiegu Legenda 300 000 km z jasnym wnętrzem, kierownica oraz dźwignia biegów będzie juz mocno zuzyta?
Odpowiedz
#2
Zapewne pytasz odnośnie auta na sprzedaż, i kierownica wygląda jakby rozpuszczalnikiem ktoś potraktował ?
Tez zwróciłem na to uwagę.
Odpowiedz
#3
O ktorym mówisz samochodzie?
Odpowiedz
#4
ten z Bydgoszczy
Odpowiedz
#5
A zerknij na ten z Pruszkowa..ta sama sytuacja tylko lewarek tez dojechany..
Odpowiedz
#6
Wszystko zależy od poprzednich właścicieli.
MOgą mieć papier ścierny na łapach inni białe rękawiczki, inni jeszcze pierścionki.
Bez dokumentacji trudno czasami ocenić przebieg auta, tym bardziej ze zdjęć.
Odpowiedz
#7
No jasne..tak pytam bo mnie to zaciekawio Uśmiech dzieki za odpowiedz. Sam mam obecnie e46 jako dupowoz i przez rok użytkowania fest wytarłem kierownice, gdyż grzebie troche z autami i wiadomo pasty do rak, smary itd robią swoje
Odpowiedz
#8
Honda na tle jakości akurat gorzej wypada od niemieckiej 3, ale jest sporo lepsza od Volvo .
Odpowiedz
#9
Dokładnie - kwestia sposoby użytkowania; pierśnionki, tipsy, zatłuszczone i brudne ręce to prędzej czy później uszkodzenia skóry.
Skóra należycie konserwowana i delikatnie traktowana może być ładna i nie wutarta bardzo długo.
Szczególnie w autach z lat 90 tych kiedy jeszcze garbarnie nie przejmowały sie ekologią a aut nie konstruowali księgowi.
Odpowiedz
#10
Z obecnie dostępnych ogłoszeń, jeśli chodzi o przebieg, prawdę mówiąc nie wierzę w żaden z nich.
1. Obecnie jeżdżę Accordem, klasa niżej, przebieg pond 300 tys., wygląda o niebo lepiej od każdego z nich.
2. Oglądałem niedawno Legend 98, pierwszy właściciel, przebieg ponad 330 000, wyglądał również o niebo lepiej.

Spójrzcie chociażby na to ogłoszenie
http://otomoto.pl/oferta/honda-legend-3-...p8WxR.html
jeśli dobrze widzę, po lewej stronie szew na kierownicy jest pęknięty/przetarty.
No nikt mnie nie przekona, że stało się to na przestrzeni deklarowanych 130 000 km.
Ale będę zaskoczony, jeśli okazałoby się to prawdą.

Poprzednio miałem Accorda 99 ze skórzaną kierownicą, też ponad 300 000, zużycie było nieporównywalnie mniejsze.
Niestety w większość tych deklarownych przebiegów zwyczajnie nie wierzę. Poszukiwania będą więc dłuuugie Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości