Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile wytrzyma automat KA8
#21
Peter napisał(a):Tezet, spoko, kucie silnika zaden problem, mam jeden na zbyciu Oczko , mozesz sobie zakuc ale automatu to bym do 300 KM nie krecił, po prostu nie da rady NM i KM wysrubowanego silnika, nie przelozy tego na osie, szkoda kasy na wyciskanie HP z motoru skoro nie bedzie jak tego dac na koła. A jesli chodzi o plusy Legenda zapomniales jeszcze o domykaniu klapy bagaznika i grzaniu przedniej szyby jak pisza niektorzy na tym forum :evil:

I wlasnie dlatego pytalem ile wytrzyma automat Uśmiech A co do wyposazenia to mam sciagniete ksiazki do Legenda, wiec akurat wymyslami ludzi sie nie sugeruje Oczko

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze w trojmiescie prawie tego nie widac, przez co nawet jakbym chcial kupic to brak osoby ktora mogla by razem podjechac i spojrzec okiem osoby posiadajacej dluzej - wiedzacej na co szczegolnie zwrocic uwage Oczko Jeszcze poczekam chwil pare Duży uśmiech Bo nie mam zamiaru kupic trupa w ktorego znowu wpakuje 3 razy wiecej niz cena kupna, zeby jako-tako jezdzil :roll:
Odpowiedz
#22
w 3M jest jedna, chyba niebieska Coupe, spróbuj poszukać na lokalnej klubowej stronie, może się znajdzie.

Jeśli nie to wpadnij na zlot do wawki w lutym :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#23
Rozumiem ze lokalnej czyli innej niz to forum ? U nas praktycznie tylko Honda Trojmiasto - ale niestety, bylbym pierwsza osoba ktora w klubie ma Legenda Zdezorientowanyhock:

A co do zlotu, aktualnie dzialam w kierunku wlasnej firmy i jestem pochloniety ustawami, papierkami, biznes planami, urzednikami i temu podobne. Ale moze cos mi sie pomiesza w tym zrytym dzbanie i gdzies mnie tam wywieje :mrgreen:

Paliwo na trase - 300zl
Ibuprom (na pokonanie trasy w civic'owych siedzeniach) - 14,48zl
DriveMax 4 kapsulki - 5,15zl

Dotknac Legenda Coupe - bezcenne :mrgreen:
Odpowiedz
#24
Ja chyba jeszcze jestem w h3m Uśmiech
Odpowiedz
#25
me too Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#26
kolega Seb jest z trójmiasta. tu na forum. napisz PW, moze zauwazy, choc dawno go tu nie widziałem.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#27
W listopadzie 09 padł mu silnik i Legend miał iść do żyda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości