Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z alarmem !!!
#1
pomocy!nie wiem czemu ale gdy nie domknę drzwi i zamknę je z pilota a dopiero po naciśnięciu pilota je domknę to włącza się alarm i nie mogę nic zrobić nie pomaga wtedy ani pilot ani kluczyk,alarm cały czas dzwoni i migają awaryjne,jest odcięty zapłon,elektryk wziął ode mnie 500 zł i tylko go odblokował i powiedział żebym uważał jak zamykam drzwi ale przecież nie o to chodzi żebym płacił mu 500 złotych kiedy znowu się zapomnę albo ktoś z pasażerów.Proszę o pomoc.
Odpowiedz
#2
Nie wiem co z nim nie tak, ale za 500 zł można mieć nowy, dobry alarm.
Odpowiedz
#3
A czy kolega soundbar to wie chociaz jaki ma alarm? Fabryczny czy jakies cudo z immobilajzerem za 160 zł? Bo jak ten drugi wariant to wyciąc i wstawic nowy.
Odpowiedz
#4
mechanik mówi że to fabryczny współgra z komputerem i nie da rady wyciąć.
Odpowiedz
#5
Witam. Mam Acure ka8 z fabrycznym alarmem. Panowie wczoraj przy wymianie wkladki w prawych drzwiach spotkała mnie niemiła historia z alarmem którego za nic nie potrafie wyłaczyc. Przy otwartych drzwiach klikalem pilotem i w pewnym momencie alarm sie zalaczyl plus immobilizer i jazda. Dodam, ze stara wkladka byla na gruby klucz specjalny a ta teraz nie jest. Mam pilot z czterema przyciskami , bo to Acura. POMOŻECIE? 
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#6
Widzę,że ciężki temat. Zatem czy macie wiedzę na temat czy klucz specjalny (ten gruby) współpracuje jakoś bezpośrednio z systemem alarmowym, tzn dlaczego po wymianie wkładki na tę z otworem na zwykły klucz mogły zacząć się moje problemy z wariującym alarmem? Rozumiem,że w Hondach immobilizer jest w kluczyku, tak? Ja mam odrębny pilot,więc gdzie jest mój czujnik wyłączający immobilizer(alarm)??
Jak prawidłowo należy wyłączyć wyjący alarm i odzbroić immobilizer w Hondach może u mnie podobnie???
Gdzieś wyczytałem,że tylko kluczykiem. Jeśli tak jest czy kiedy zdejmę boczek z drzwi i ruszę cięgnem zamka(wkładki) przy zamkniętych drzwiach czyli od środka alarm przestanie działać czy jest w to zaangażowana wyższa elektronika??
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#7
(06-25-2015, 15:44 )pandrummer1 napisał(a): Widzę,że ciężki temat. Zatem czy macie wiedzę na temat czy klucz specjalny (ten gruby) współpracuje jakoś bezpośrednio z systemem alarmowym, tzn dlaczego po wymianie wkładki na tę z otworem na zwykły klucz mogły zacząć się moje problemy z wariującym alarmem? Rozumiem,że w Hondach immobilizer jest w kluczyku, tak? Ja mam odrębny pilot,więc gdzie jest mój czujnik wyłączający immobilizer(alarm)??
Jak prawidłowo należy wyłączyć wyjący alarm i odzbroić immobilizer w Hondach może u mnie podobnie???
Gdzieś wyczytałem,że tylko kluczykiem. Jeśli tak jest czy kiedy zdejmę boczek z drzwi i ruszę cięgnem zamka(wkładki) przy zamkniętych drzwiach czyli od środka alarm przestanie działać czy jest w to zaangażowana wyższa elektronika??

Heja, ja póki co wyrzuciłem syrenę od alarmuDuży uśmiech, a jak się zwiesi to operacja tego typu, że otwieram Hanie prawe drzwi kluczykiem oryginalnym co skutkuje rozbrojeniem alarmu i immobilaizera...
ogólnie dobrze, że ten temat został poruszony bo póki co to ludziska z warsztatów ręce rozkładają i kosmiczne kwoty podają za usunięcie problemu....
Odpowiedz
#8
No tak tylko jak to działa? To znaczy co ma kluczyk w drzwiach z rozbrojeniem alarmu?? Tam jest jakis czujnik, o co kamam?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości