Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gotuje się płyn w zbiorniczku wyrównawczym
#31
(05-22-2015, 21:39 )kowal napisał(a): płyn od wspomagania potrafi się zagotować?
Chyba wiem o co chodzi, kiedys zauwazylem to samo, sprawia wrazenie, jakby sie gotowal,ale bardziej nazwalbym to wirem, ktory sie w zbiorniczku wytwarza. Nie mam pojecia czy to anomalia,ale u mnie z sila wspomagania nie bylo nigdy problemu, jesli tylko zawieszenie bylo sprawne. 
Odpowiedz
#32
Plyn w zbiorniczku wspomagania zawsze będzie dawał złudzenie że się gotuje. jakieś ciśnienie pompa musi wytworzyć. U siebie w wyrównawczym zauważyłem olej. Jakoś wcześniej nie zwracalem na niego uwagi. Zbiorniczek wylałem. Zalałem benzyną, wypłukałem. Złożyłem do kupy i póki co zbiera się chłodzący. W chłodnicy nie zauważyłem oleistych plam.. tak więc nie wiem o co chodzi ale teraz to kontroluję i póki co jest ok
Odpowiedz
#33
Przejechałem jakieś 1000 km, temperatura nie wstaje, wentylator się włącza i jest ok. Myślę, że wymiana termostatu i nowy płyn w zupełności pomogły.
Ciekawi mnie natomiast sytuacja, gdy na zewnątrz będzie ok 30 stopni.

Co do płynu do wspomagania, to faktycznie cały czas wygląda, jakby się gotował. Otwierałem zbiornik na odpalonym i wszystko ok, chociaż ciśnienia to tam zbytnio dużego raczej nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości