Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9, 3.5 V6 19" & -40 ;)
#11
Calkowitej nie dostaniesz. Sam walcze teraz z civic z 2001r jak mi typ wjechał az w pas tylny mi sie wbil. Link4 dalo mi 1200zl wiec nie mysle abys dostal wiecej. Zderzaka oem nie dostaniesz od ubezpieczyciela bo auto ma powyzej 10lat. Ja sie odwołuję
#12
(12-02-2015, 17:06 )Bonio86 napisał(a): Zderzaka oem nie dostaniesz od ubezpieczyciela bo auto ma powyzej 10lat.

A to przepisy w ostatnich latach się zmieniły? Bo pierwszy raz słyszę o jakichś granicach wiekowych.

Tak poza zderzakiem to mam jeszcze do wymiany lampę (lekko uszczerbiona), lampę przeciwmgielną, delikatnie też błotnik się podwinął, bo szczelina między a prawą a lewą lampą jest inna Uśmiech Myślę, że jak dobrze powalczę, to całka będzie Uśmiech
#13
Proponuje oddać samochód do serwisu Hony zrobiłem tak z Accordem cc7 jak mi panna zajechała droge na rondzie. zderzak maska błotnik wahacze lampa z ubezpieczenia 1600 w serwisie ponad 4000 i to oni zajmują sie zdejmowaniem szkody. To było 5 lat temu ale nie powinno sie to zmienić
#14
(12-02-2015, 17:06 )Bonio86 napisał(a): Calkowitej nie dostaniesz. Sam walcze teraz z civic z 2001r jak mi typ wjechał az w pas tylny mi sie wbil. Link4 dalo mi 1200zl wiec nie mysle abys dostal wiecej. Zderzaka oem nie dostaniesz od ubezpieczyciela bo auto ma powyzej 10lat. Ja sie odwołuję

Przy szkodzie likwidowanej z OC sprawcy szkoda całkowita jest gdy wartość naprawy przekracza 100% wartości samochodu. Muszą uznać nowe i oryginalne części, dać samochód zastępczy na czas naprawy itd. 

Jedynie przy AC są ograniczenia określone przez ubezpieczyciela.
#15
witam mam podobny problem w mojej ka9 po zmianie sprezyn przy rozpedzaniu sie ok mam duze wibracje z okolic prawego kola
#16
(12-03-2015, 17:54 )chicken1987 napisał(a): witam mam podobny problem w mojej ka9 po zmianie sprezyn przy rozpedzaniu sie ok mam duze wibracje z okolic prawego kola


Załączone pliki Miniatury
   
#17
(12-03-2015, 17:54 )chicken1987 napisał(a): witam mam podobny problem w mojej ka9 po zmianie sprezyn przy rozpedzaniu sie ok mam duze wibracje z okolic prawego kola

to sprawdz przegub wewnetrzny
#18
Ja do tej pory wymieniłem przeguby zewnętrzne (poprawa na plus), ale jeszcze muszę wewnętrzne.

W Haparts mi powiedzieli, że w grę wchodzą tylko oryginały Honda, bo inaczej będą bić po kilkuset kilometrach. ile w tym prawdy nie wiem. Nowe wewnętrzne 900/szt. Zastanawiam się nad oddaniem półosi do regeneracji z przegubami Uśmiech

BTW: Mam wstępną wycenę - całkowita nie wyszła, ale już się odwołałem Uśmiech Jak to mówią - 'dzwon' podstawą tuningu, więc ogarnie się przy okazji nadkola z tyłu i jakieś inne rdzawki. Myślę, że jeszcze na lizaki zostanie Oczko
#19
Ile Ci krzyknęli? Mowilem ze calkowitej nie dadzą
#20
4k, ale paru rzeczy nie policzyli, więc będzie więcej Uśmiech
Czekam na drugą wycenę. Później się odwołam jeszcze raz i jest szansa, że wszystko uznają Duży uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości