Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprężyny honda i acura
#11
Pasować będzie, ale jak się przyjrzysz to amortyzator Hondy ma inny numer części w stosunku do Acury i cowięcej, w innym miejscu są ułożone dolne siodła sprężyn!
v6
Odpowiedz
#12
a tu masz racje Legend95 Uśmiech jest rozbierznosc Uśmiech ale ja wymienialem sprezyny (eibach dla Acury kupione w usa) amorki w usa i gumy pod kielichy usa Uśmiech i spasowane ladnie bez problemu Uśmiech
Odpowiedz
#13
jak cos mam sprawne 4 amory i 4 sprezyny stock wymienilem bo obnizyc chcialem Uśmiech i nie potrzebnie amory zmienilem bo sprawnosc maja nadal dobra Uśmiech
Odpowiedz
#14
a JDMy mają jeszcze inne....


wrzuć ogłoszenie do działa giełda. Może akurat ktoś poszukuje.
v6
Odpowiedz
#15
to w końcu jak pasują czy nie? Moje pytanie jest takie: czy do Hondy Legend bez problemu zamontuję sprężyny obniżające H&R dedykowane do Acury Legend? Oba modele to KA8
Odpowiedz
#16
Honda - Acura - spreżyny są przekładalne w obie strony, podobnie jak amortyzatory. Również na liniii sedan-coupe.
v6
Odpowiedz
#17
A kto wie jak sie mają springi i amory KA7/8 do KA9?
Odpowiedz
#18
jak najbardziej tak, Acura i Honda maja takie same sprezyny
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#19
(10-22-2010, 5:36 )Peter napisał(a): A kto wie jak sie mają springi i amory KA7/8 do KA9?

springi to resory Uśmiech
coil to sprężynki :jezyk:

KA9 jest inna pod tym względem, przód nie pasuje na pewno, podobnie jak wahacze, poduszki, łapy silnika. Nie wiem natomaist jak to się ma z tylnym zawiasem.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości