Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legenda(rne) tuningi
#11
Przedliftowe w białym kolorze wychodziły. Nie wiem jak polifty.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#12
Spojrz na komore silnika i jej kolor. Nawet na lampie widac jakby nalot,ale to moze byc efekt matowego klosza.
Odpowiedz
#13
Auto ma swoje lata -jeśli została fachowo pomalowana to czemu nie. Ja swoją Legendą podjechałem do kolegi, który prowadził kiedyś komis.Kolega podszedł i pierwsze jego słowa:zaraz powiem Ci co było robione, nadkola były...a ja -to nawet dobrze bo ja tego nie będę musiał robić. Auto ma 17 lat :]
Biały kolor w Hondach wygląda rewelacyjnie.Nawet na Civicach.
Mnie się podoba.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#14
stoi słabo to auto - tył koza, przód gleba.... pierwsze wrażenie fajne
Odpowiedz
#15
Auto ma 15 lat-ideału nie będzie...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#16
Nie chodzi o ideal, bynajmniej, nie chodzi tez o kolor, bo nawet jako tako wyglada. Zastanawia mnie tylko skad wziela sie motywacja do malowania calosci, czy to taka fanaberia wlasciciela czy po prostu z innych powodow wypadalo go juz pomalowac. A co do gleby,to tez to pozniej zauwazylem, ze przod jest nisko,a tyl wysoko, zupelnie jak w moim pezocie, przod mam na minus 30mm a tyl na oryginale, bo taka belke skretna mialem pod reka.
Nie wiem jak to wplynie na Legend'a, ale mysle,ze bedzie bardziej odczuwalne niz u mnie. Ciekawe jak wyglada komfort w tym aucie?
Na pewno jest to wzglednie ciekawa pozycja na alledrogo, glownie za sprawa deklarowanego przez wlasciciela przebiegu, to bylby dla mnie glowny atut.
Odpowiedz
#17
(06-17-2015, 2:21 )jasinski napisał(a): stoi słabo to auto - tył koza, przód gleba.... pierwsze wrażenie fajne

bagażnik pełen spirytusu i się wyrówna Oczko
Odpowiedz
#18
Twoim celem jest JDMowy VIP style, projekt może być ciekawy i pionierski bo raczej nic takiego u nas w tym klimacie nie jeździ....
v6
Odpowiedz
#19
Znam dość dobrze nurty tuningu bo to moja pasja Oczko i mam zamiar iść w stylu VIP Stance.

Ma być ksiązkowo czyli duże koło najchętniej na porządnym rancie ale z tego co zauważyłem to Legend ma baaaaardzo mało pojemne nadkola i za dużo bez cięcia budy się nie wepchnie Smutny ale będę walczył Oczko i oczywiście airride zrobiony na seryjnym amortyzatorze żeby było jak najbardziej komfortowo. dodatkowo nowy lakier i kilka ciekawostek jak przerobienie tylnych lamp żeby świeciły całe doły czerwone Oczko

będzie dobrze!
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#20
trzymam kciuki i serdecznie kibicuję :-)

miast przeróbki warto nabyć lampy USDM, są gotowe ;-)
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości