Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legenda(rne) tuningi
#31
Jakie koszta takiej zabawy?
Odpowiedz
#32
Pewnie ponad 3k PLN .
Odpowiedz
#33
Wydaje się że to liczby innego rzędu wielkości.
Odpowiedz
#34
Niekoniecznie.
Wszystko zależy od części jakich użyjesz. U mnie ze względu na to, że będę ori amorki nowe używał cena zestawu mocno spada.
Liczę, że ze wszystkim wyjdzie mnie ok 3000zł z bezprzewodową regulacją.
Natomiast jak chciałoby się robić zestaw na gwincie i dorgim kompresorze to można wydać 6K w góre
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#35
A jak wygląda sprawa z modyfikacją zawieszenia w celu podniesienia komfortu, a nie dla efektu wizualnego? Chciałbym po prostu żeby auto lepiej wybierało nierówności, czy montaż elementów pneumatycznych coś tu da? I w jakiej konfiguracji?
Odpowiedz
#36
nieopłacalna zabawa. wg mnie nierówności na OEM zawieszeniu wybierane są wzorowo.
Pneumatyka napewno delikatnie zmniejszy komfort na nierównościach ale nieznacznie.
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#37
[Obrazek: 57tBB91.jpg]

Coś się ruszyło w temacie!
koło wpadło i uważam, że nawet przypasowało odpowiednio.

Obniżenie zrobione na chwile czyli VT.

Graty do airride się zbierają Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#38
zajebiście !!!
na jakim setupie masz to teraz na zdjęciu ? Wrzuciłeś gwint jakiś ?

Ja od dawien dawna marzę o AR, w sumie jakaś kasa jest odłożona, gdyby to się udało zamknąć w 3k + montaż to nawet bym się nie zastanawiał.
Odpowiedz
#39
zacnie zglebowany Uśmiech
Odpowiedz
#40
tak jak pisałem było to chwilowe obniżenie "na pałe" kompem, żeby sprawdzić czy koła schowają się w nadkola.

Ogólnie plan jest, żeby tył schował się jeszcze 2cm w nadkole, żeby linia podłogi była prosta, ale jestem zadowolony z ogólnego wyglądu więc dostałem dodatkowej motywacji, żeby jak najszybciej na air odłożyć bo póki co znowu jeżdżę kózką Smutny

W tym tyg mam nadzieję, że podziałam z lampami i wtedy auto zacznie wyglądać bardziej japońsko/amerykańsko Oczko

No i mała rzecz a cieszy, czyli usunąłem rejestrację z przodu i wygląda to cudownie Duży uśmiechDuży uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości