Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jasinski KA9 2001 - wielki powrót!
#11
Uśmiech 
Super furka...Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech prawie taka jak mojaOczko powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#12
Dzięki Uśmiech

Ostatnio wpadły:
- białe kierunki
- czujniki parkowania przód i tył
- osiemnastki od Bonio86

Nie będzie gleby, leży równo. Prowadzi się trochę inaczej, więcej przenosi się na budę ale ciągle jest bardzo komfortowo. Na zimówkach koło 100 km/h lekko biło, teraz jest idealnie.

[Obrazek: P1011847.JPG]

[Obrazek: P1011848.JPG]

[Obrazek: P1011849.JPG]

Było:

[Obrazek: P1011859.JPG]

Jest:

[Obrazek: P1011862.JPG]

[Obrazek: P1011863.JPG]

[Obrazek: P1011864.JPG]

Dalsze plany:
- polerka + zaprawki nadwozia - 10 lipca
- przerejstrowanie
- wywalania pomaranczowych plastików z wnetrzna tylnych lamp
- wymiana wszystkich żarówek na chromowe, żeby nie było nigdzie pomaranczowego koloru
- wymiana przegubu lewego
Odpowiedz
#13
Fajnie siadły te koła na srebrnym aucie. Daj foto za dnia ! Oby się sprawowały
Odpowiedz
#14
Bardzo ładnie się prezentujeUśmiech a tak zapytam czujniki parkowania gdzie kupowałeś?
Odpowiedz
#15
poszedłem do serwisu niedaleko mnie, powiedziałem że chcę srebrne czujniki przód i tył i tyle Uśmiech
2 lata gwarancji, przód wyłączany przyciskiem.
Odpowiedz
#16
dawaj fotke za dnia z kołami
Odpowiedz
#17
wrzucę, wrzucę - postaram się jutro.
Zastanawiam się czy taki zestaw, czyli seryjna zawiecha i 18tki przy np 4 osobach na pokładzie, nie będzie tarł o ranty błotników ?
Tam jest ET37, czyli dość wystaje... zaklepywać ranty (jeśli to pomoże w ogóle)? Byłem pewien, że większe ET jest. Uśmiech
Odpowiedz
#18
et jest 41, u mnie na glebie -6/7cm od serii i pełnej butli gazu (ok 65l) tarło w 4 osoby i bagażniku, tzn nie tarło a obcierało jak w jakieś dołki wjeżdżałem z dużymi prędkościami, na seryjnym nie powinno to mieć miejsca, załaduj najpierw 4 osoby i zobaczysz ale powinno być ok
Odpowiedz
#19
test zrobiony, 4 osoby na pokładzie, butla w wiekszosci pełna, zapas w bagazniku ( z tyłu 2 osoby raczej troche powyżej sredniej - 200 kg w sumie Oczko ) i na kilku nierównościach przetarło. Przycierało po stronie osoby ważącej trochę ponad 100 kg.

Plan: delikatnie zaklepać ranty z tyłu i tyle. Za mało jeżdzę w tyle osób by się tym przejmować bardziej. A jak opony dostaną w czapkę to najwyżej je wymienię bo i tak szumią.
Odpowiedz
#20
polecam sprawdzić czy to obciera o błotniki czy o narożniki zderzaków, u mnie okazało się że opona stykała się z końcem zderzaka a nie błotnikiem po maxymalnym dociśnięciu tylnego zawieszenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości