Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jasinski KA9 2001 - wielki powrót!
#31
Kolejny drobny update. W końcu pozbyłem się całego pomarańczu z auta Uśmiech) żadnych pomarańczowych żarówek, wszystko w chromie - każda zarówka wymieniona na powlekaną "chromem". W ogóle nie rzuca się to w oczy, nikt tego nie zauważy (oprócz mnie Oczko ) ale chciałem to zrobić od czasu granatowego legenda.

[Obrazek: P1012121.JPG]

[Obrazek: P1012122.JPG]

[Obrazek: P1012124.JPG]

Następnie idą do malowania zaciski hamulców - tak jak jestem przeciwnikiem malowania ich na jakikolwiek kolor oprócz czarnego/srebrnego to zastanawiam się nad tym oklepanym czerwonym. Całe auto jest utrzymane w srebrnej kolorystyce i mocno wyróżniaja się tylne czerwono-białe lampy... całkiem nieżle może ta czerwień wyglądać. A jak się nie przyjmie - będzie srebrny.
Odpowiedz
#32
czerwnień dobrze współgra z białym i czarnym. Tobie sugeruję czarny mat. ale o gustach się nie dyskutuje...
Odpowiedz
#33
Na razie to przy przebiegu 203304 km została przejrzana instalacja gazowa - nowe filtry, sprawdzenie mapy... auto pokonuje dzielnie km. Niedługo pęknie 10k km.
Ciągle się bardzo lubimy Uśmiech Kilkanaście osób już mnie łapało najczęściej na stacjach benzynowych, zagadywało o auto itd... Uśmiech
Odpowiedz
#34
Dla mnie bomba brak żółtych żarówek. Całość wygląda zdecydowanie lepiej.
Odpowiedz
#35
Wygląda zacnie....
Odpowiedz
#36
(08-17-2015, 2:00 )jasinski napisał(a): Kolejny drobny update. W końcu pozbyłem się całego pomarańczu z auta Uśmiech) żadnych pomarańczowych żarówek, wszystko w chromie - każda zarówka wymieniona na powlekaną "chromem". W ogóle nie rzuca się to w oczy, nikt tego nie zauważy (oprócz mnie Oczko ) ale chciałem to zrobić od czasu granatowego legenda.

[Obrazek: P1012121.JPG]

[Obrazek: P1012122.JPG]

[Obrazek: P1012124.JPG]

Następnie idą do malowania zaciski hamulców - tak jak jestem przeciwnikiem malowania ich na jakikolwiek kolor oprócz czarnego/srebrnego to zastanawiam się nad tym oklepanym czerwonym. Całe auto jest utrzymane w srebrnej kolorystyce i mocno wyróżniaja się tylne czerwono-białe lampy... całkiem nieżle może ta czerwień wyglądać. A jak się nie przyjmie - będzie srebrny.
Możesz napisać gdzie dostałeś białe kierunki i ewentualnie ile kosztowały? Pisałeś też o przeróbce lamp tylnych (usunięcie pomarańczu), chciałeś to komuś zlecać (jeśli tak to komu?) czy sam to robić (jakiś link do DIY?)
Zgadzam się z poprzednikami, że teraz wygląda bardzo prawidłowo.
Odpowiedz
#37
hej, przepraszam, byłem 3 tygodnie na urlopie i umknąło mi to pytanie.

Białe kierunki - jest mnóstwo na allegro, to są kierunki pasujące także chyba do accorda.

Tylne lampy - nie do przejścia bez OGROMU cierpliwości. Miałem dremel, ale jedną lampę rozpieprzyłem koniec końców - wyciągnąłem w końcu pomarańcz (to jest gruby kawałek plastiku) ale lampa nadawała się na szrot. Na forum acury gość to ogarnął, ale też z tyłu rozwalił całą lampę - wg mnie polować na lampy poliftowe i tyle. Do dzisiaj nie mogę się na nie napatrzeć Uśmiech

Auto już na zimówkach.
Plany na przyszły rok - przegląd automatu, przyciemnienie szyb, malowanie zacisków, malowanie zderzaków, regeneracja skóry i to chyba tyle. Trochę mi chodzi większe koło po głowie i gleba a z drugiej strony tak jak wygląda teraz (praktycznie stan fabryczny) jest jeszcze fajniej.
Odpowiedz
#38
Zdjęcie 
Zima zapadła we Wrocławiu, auto ciągle mocno eksploatowane codziennie prawie. Pali na dotyk, a predkosc z jaka fotele zaczynaja parzyć w 4 litery robi wrażenie. Na zimówkach wygląda okropnie ale co zrobić Uśmiech

Przez pieprzony rózowy płyn do spryskiwaczy Legend wygląda na osmarkaną cały czas Duży uśmiech

Dzisiaj jeszcze przegląd instalacji gazowej bo na postoju śmierdziało gazem - 2 obejmy dokręcone i jest idealnie.

[Obrazek: IMG_20160104_123028.jpg]

[Obrazek: IMG_20160104_123033.jpg]

[Obrazek: IMG_20160104_123059.jpg]

[Obrazek: IMG_20160104_123108.jpg]
Odpowiedz
#39
W sobotę strzeliła mi przednia szyba... auto kupiłem już z 2 dwoma pajączkami ale zaklejonymi w zakładzie. Niestety przy mocowaniu uchwyty na szybę pęknięcie powiększyło się i już jest na całą szerokość szyby.

[Obrazek: IMG_20160118_084002.jpg]

Dzisiaj o 14 jadę wymienić szybę. Koszt 600 zł. Co zrobić....
Odpowiedz
#40
Może ubezpiecz szybę przez internet i zgłoś za miesiąc że pękła. Koledze w Accordzie VI za darmo wymienią szybę. Tak dokładnie zrobił.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości