Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jasinski KA9 2001 - wielki powrót!
#41
A Wy cwaniaczki, a ja kupiłem..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#42
Tylko chyba zostaje w papierach jako szkoda i doliczą Wam za ubezpieczenie za rok.
Odpowiedz
#43
Nie chcę "januszowac"...

Dodane później:

- auto odebrane, szyba wstawiona, jeszcze tylko jutro lusterko domontuję, bo uchwyt jeszcze "stygł". Cena 550 zł.

[Obrazek: IMG_20160118_163045.jpg]
Odpowiedz
#44
super auto - piękne ogarnięte
chciałem sie upewnić o tylne białe lampy - rozumiem ze zalozyłeś od poliftowej Acury RL ?

i chciałem jeszcze abyś napisał odnośnie felg jakie miałeś bo kilka kompletó przerobiłeś i odczucia typu - auto zrobiło sie twardsze i np obciera
pte informacje przydadzą sie pewnie nie tylko mnie - jaka szerokość felgi i jakie ET no i rozmiar opony, bo przecieżz tym też można "pomieszać " jak obciera
pozdr
Odpowiedz
#45
1) Tak, lampy są z ACURY RL z 2004 roku. Zamówiłem z USA przez EBay. Koszt koniec końców jakieś 1600 zł za wszystko łącznie z przesyłką... nie pamiętam dokładnie.

2) 17tki są wg mnie optymalne. Dobrze wyglądają i auto jest ciągle wygodne. 

- 18tki które kupiłem miały kiepskie ET (37) - obcierały przy komplecie + słabe opony Zeetex (mega głośne ale takie były w komplecie)

- aktualne 17tki, oryginalne hondowskie kupiłem jako nowe (1950 zł) - mają lekko polerowany przód, dobre ET55 i nic nie obciera, w połączeniu z nowymi Fuldami Control Sport 215/50/17 (bardzo ciche, 1760 zł) są bardzo dobrym połączeniem. Generalnie wyszło sporo, ale wychodzę z założenia że jak przyoszczędziłbym to by mi się to czkawką odbiło. Auto prowadzi się pewnie, deszcz nie deszcz - idzie ładnie.

Z jednej strony gdzieś siedzi we mnie myśl, by zglebić auto bo wygląda obłędnie ale praktyczność auta też jest w cenie Uśmiech 
Odpowiedz
#46
Ładna pogoda we Wrocławiu więc odgruzowałem Hondę.

[Obrazek: P2065272.JPG]

[Obrazek: P2065279.JPG]

[Obrazek: P2065290.JPG]
[Obrazek: P2065276.JPG]

Więcej tu: https://picasaweb.google.com/11570840591...uzowywanie#

Muszę w końcu pomalować zderzaki, bo psują cały efekt - widać dopiero na żywo. Jutro spot klasyczny.com na Bielanach Wrocławskich.
Odpowiedz
#47
Piekny stockowy klasyk. Tak trzymać.
Odpowiedz
#48
(02-06-2016, 22:49 )jasinski napisał(a): Muszę w końcu pomalować zderzaki, bo psują cały efekt - widać dopiero na żywo. Jutro spot klasyczny.com na Bielanach Wrocławskich.
Prawie taka ladna jak moja Oczko
Bedziesz jutro o 19 na podziemnym pod IKEA?
Moze tez by wpadl poogladac
Odpowiedz
#49
Będę Uśmiech szukaj obok Lexusa LS430 i Volvo V70 Oczko
Odpowiedz
#50
(02-07-2016, 2:57 )jasinski napisał(a): Będę Uśmiech szukaj obok Lexusa LS430 i Volvo V70 Oczko
To plaka ide szukac Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości