Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend 2004 Warszawa
#21
Srebrne listewki dają szyku.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#22
jak obszyta decha w czasie dzwona sie zachowuje ? poduszka pasażera otworzy się normalnie ?
listewki w chromie - out, zdecydowanie Uśmiech
Odpowiedz
#23
fajny ten pelen polift, w PL pewnie ze 2-3 jezdza, daj mu zyc, ten flok i te listwy to jakas masakra...
szacunek za naklad pracy ale efekt lipa....
wyglada to jakbys zapakowal 60 calowe lcd w mebloscianke z czasow PRL
Odpowiedz
#24
He he, dobre z tą meblościanką  Uśmiech Jak juz pisałem, i co trochę na ostatnich zdjęciach widać, floku juz dawno nie ma bo to wypadek przy pracy był, a i listwy tez wylecą.
Odpowiedz
#25
(08-28-2016, 6:45 )jasinski napisał(a): jak obszyta decha w czasie dzwona sie zachowuje ? poduszka pasażera otworzy się normalnie ?
listewki w chromie - out, zdecydowanie Uśmiech

Sam mialem wątpliwości, ale panowie w zakladzie tapicerskim twierdzą że jest to tak zrobione, że szwy puszczą bez problemu i ze to standard. W sumie ma to sens - nici cienkie a poduszka jednak otwiera się z dużą siła, poza tym takie rozwiązanie zdarza się w deskach obszytych fabrycznie.
Odpowiedz
#26
(08-28-2016, 7:54 )Gossamer napisał(a): He he, dobre z tą meblościanką  :) Jak juz pisałem, i co trochę na ostatnich zdjęciach widać, floku juz dawno nie ma bo to wypadek przy pracy był, a i listwy tez wylecą.
Obcielo mi posta wczesniej.
Deska super. I like it :)
Moze boczki tez tak pociagnac zzeby faktura skory i szwy byly takie same?
Odpowiedz
#27
(08-28-2016, 23:48 )johnson napisał(a):
(08-28-2016, 7:54 )Gossamer napisał(a): He he, dobre z tą meblościanką  Uśmiech Jak juz pisałem, i co trochę na ostatnich zdjęciach widać, floku juz dawno nie ma bo to wypadek przy pracy był, a i listwy tez wylecą.
Obcielo mi posta wczesniej.
Deska super. I like it Uśmiech
Moze boczki tez tak pociagnac zzeby faktura skory i szwy byly takie same?

Pewnie, dokładnie taki jest plan Uśmiech
Odpowiedz
#28
piękne są te liftowane polifty Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości