Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary-nowy
#1
Co prawda zalogowałem się tu już dość dawno ale jestem w tym wieku, że czasami zdarza mi się coś tam zapomnieć i dlatego gdy kol Kaczors mnie popędził szybko sobie przypomniałem o Was i niniejszym bardzo serdecznie witam Was Wszystkich. Obiecuję poprawę i to, że będę pojawiał się w miarę często!!!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#2
Zatem trzymam za slowo Oczko Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Lepiej późno niż wcale Uśmiech Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Witam i ja Uśmiech

...tym milej, iż już nie będę sam jak palec posiadacz prekursorki z nadwyżką jednej pary drzwi Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#5
Witaj na stronie!


podoba mi się G1 z Twoich fotek !
v6
Odpowiedz
#6
Danielofski;
Ta nadwyżka doprowadziła mnie do bólu przepony w brzuchu.
A nie uważasz że to im zaspawali jedną parę!!!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#7
no właśnie zibi54 nie uważam, że tak właśnie zrobili coupe. Moim zdaniem jakby nie oglądać coupe jest ładniejsze z każdej strony z tym większym smaczkiem, że tylko w pierszych dwóch generecjach wystąpiło (w sumie to dobrze patrząc jak się przyłożyli do kolejnych gen). Do takiego chciałem się przesiąść z preludy 3gen i tylko pojawienie się mojego ukochanego synka zadecydowało o zmianie planu i odwleczeniem w czasie kupna coupety.

Nie mniej baardzo lubię mój samochód i mimo swej "nieatrakcyjności" dla więszości lubiących obłe kształty lat dziewięćdziesiątych mi się bardzo podoba. Do tego kręci mnie, że na polskich drogach jeżdżę naprawdę dość unikatowym samochodem. Bardzo bym chciał, żeby wóz ten został ze mną na zawsze, choć tak mam ze wszystkimi moimi dotychczasowym autami.

Docierają do mnie zdecydowanie stylistyki lat osiemdziesiątych i wcześniejszych. Zawsze podobały mi się bryki zza oceanu, muscle cary itd, jednakże odkąd zacząłem odkrywać bogatą historię japońskiej motoryzacji stwierdzam, że tam jest dopiero odlot :twisted:
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#8
Witaj!
Odpowiedz
#9
Rowniez witam Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości