Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA3 Coupe 2.7 ASB COUPE ;) by Kamil-wawa
#1
Witam, tak jak w temacie - nabyłem taki wynalazek - muszę go doprowadzić do "mojego" stanu używalności - będę starał się to dokumentować w tym temacie.

A więc mały UPDATE :

Samochód to Legend KA3 czy Coupe. z pierwszą montowaną w Hondzie V6 o pojemności 2.7L
Samochód posiada jak na tamte czasy fajne i sprawne wyposażenie mianowicie :
Automat
Tempomat
Klimatronik z wyświetlaczem
4 x elektryczne szyby
El lusterka
Elektryczny Szyberdach
Skórzaną tapicerkę
Oświetlenie w drzwiach - szkoda że nie ma "gównołapek Uśmiech " od spodu, oświetlenie nóg kierowcy i podświetlaną stacyjkę
Radio Blaupunkt SQR46 + Eqalizero-wzmacniacz BEA 80 ;D
Elektryczny podajnik pasa kierowcy
Elektrycznie regulowany fotel kierowcy
Wspomaganie servotronic - czy jak to tam Honda nazywa ( na postoju jednym palcem po przekroczniu 50km/h normalnie)
Wycieraczki reflektorów
Elektrycznie otwierany bagażnik
Elektryczna antena


Po zakupie wymieniłem przeguby na LOBRO, Tarcze i klocki na Juridy, łożyska przód na KOYO. Wygłuszyłem drzwi matami butylowo-aluminiowymi plus dystanse i głośniki Blaupunkta - niestety 165 trójdrożne.

Auto czeka obecnie na piaskowanie felg bo pomimo użycia zacnej chemii nadal nie są piękne ( amelinium się utleniło) potem glinkowanie nadwozia i wosk.
Łojec - poprzedni właściciel jak zobaczył autko - stwierdził - jakie ono czyste Oczko - ale dla mnie jest ono brudne i niewywoskowane - co zmienię w międzyczasie.

Jakieś tam zdjęcia poglądowe zrobione telefonem.

   
   
   
   
Odpowiedz
#2
Cześć
Piękna bryczka, wrzucaj zdjęcia Uśmiech
Odpowiedz
#3
właśnie, foty foty foty, jak nie ma fotek to znaczy że to nie istnieje Oczko
Odpowiedz
#4
musisz zdradzić parę myków jak zrobić dobre foto ;P
Odpowiedz
#5
Dobry obiektyw wystarczy Uśmiech
Odpowiedz
#6
będzie trudno w kompakcie Oczko
Odpowiedz
#7
update
Odpowiedz
#8
całkiem całkiem, niezły jest ten wolant od biegów hehehe
mam pytanie, jeśli wpuścisz kogoś na tył auta przez fotel pasażera to fotel wraca do pozycji wyjściowej jaka była wcześniej ustawiona czy że tak powiem wraca do ustawień fabrycznych czyli oparcie w pion i fotel podjechany blisko deski?
Odpowiedz
#9
tak ma "pamięć" Duży uśmiech

co do wolantu - zajefajny, i jeszcze prawdziwe drewienko na pulpicie Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Bryczka jak ta lala.
Jak się kiedys dorobie też taka kupie Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości