Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kb1 masa
#1
Witam! Mam pytanie czy ktos jest w 100% pewien ile wazy kb1? Jestem bardzo zainteresowany tym modelem, jednak nie moge miec samochodu cięższego niz 1800kg. Źródła różnie podają, tu na forum znalazłem info ze masa wlasna to 1850:/ ale np na innej stronie bylo 1800. Może ktos ważył samochód lub ma 100% dane fabryczne?

Dane z Wikipedii:
Masa własna 1870 - 1885 kg[10]

Czyli to samochód nie dla mnie:-(
Odpowiedz
#2
A dlaczego nie możesz?
Odpowiedz
#3
BBo pracuje na statku i mamy dźwig max 1800kgJęzyk a samochód zabieram z sobą Język
Odpowiedz
#4
Wersja europejska: 1.860 - 1.878kg.
Odpowiedz
#5
A acura to samo? Czy sa jakies różnice ? ? Bo trochę  lipa takie auto kupić  i zeby spadlo podczas zaladunku do wody xD a podobny wypadek  juz byl,  BMW x1 spadlo na pokład i duzo z niego  nie zostało  Język  
Odpowiedz
#6
Acura może być lżejsza bo ma mniej wyposażenia ale to pewnie kwestia kilkunastu kilogramów.
Odpowiedz
#7
Tylko na czas załadunku musi być max 1800kg? Jeśli tak to zawsze możesz wyjąć zapasówkę, w ostateczności zdemontować część foteli żeby się załapać w limit 1.8T.
Odpowiedz
#8
To nie ma sensu. Nie ma czasu na takie rzeczy jak demontaż  foteli itp. Po prostu  auto jest za ciężkie... ale to dziwne  bo nawet  a6 z 4.2 quattro  sie mieściJęzyk  nie  wiedzialem ze honda  moze byc taka  ciężka  Język wazy tyle co lexus 450h... a tam sa ciężkie  akumulatory...
Odpowiedz
#9
napęd jest cholernie ciężki, w quattro jest trochę inaczej rozwiązane 4x4
Odpowiedz
#10
Wiem...szkoda  bo moim zdaniem  nie ma ładniejszej limuzyny. Nic, nadal bede tylko wzdychac gdy bede widział  kb1 na ulicy  Uśmiech zazdroszczę  wam autek. Dzieki za info i pozdrawiamUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości