Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wachacz Legend G1
#1
Witam Chlopaki Uśmiech Jak wiadomo pogoda ostatnio nas nie rozpieszcze a nie wszyscy zdazyli zmienic opony na zimowe przyznaje sie moj blad Język ale mialem dzis bliskie spotkanie z kraweznikiem i honda dostala co prawda lekki strzal na prawe tylne kolo ale mimo wszystko cofnelo kolo ;/ Smutny Nie wie ktos moze gdzie dostane wachacz bo podejzewam ze trzeba go zmienic lub z jakiej innej podpasuje moze accord lub cos podobnego ? I ceny ? Z gory dzieki za pomoc ! Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
O ile pasuje od sedana to mam całego na części.
Wiele klamotów pasuje od Aerodeca w tylnym zawiasie. Nie chce mi się teraz schodzić do warsztatu bo tam mam katalogi z częściami do zawieszeń ale jak będę to spojrzę w nie i dam znać co jest dostępne.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
Witam, ma ktoś może wahacz prawy górny przód do coupe KA3 ? Mam rozwalony sworzeń - może można go zregenerować? Pozdr.
Odpowiedz
#4
Można zrobić to tak ja ja zrobiłem ale musiałbyś do mnie przyjechać.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#5
Górny wahacz do KA3/4 jest identyczny jak od ACC III gen.

O ile wahacz do Legend jest niedostępny, to do CA4/5 można kupić nowe zamienniki za małe pieniądze.

Dużą radość swego czasu przyniosło mi to odkrycie Uśmiech

edit: ale widzę, że rozchodzi się o przedni, ja mówię o górnym tylnym.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#6
Przedni od acc jest niestety o kilkanaście mm krótszy :/ jedynie od CRX podchodzi ale tylko od najmocniejszej wersji i praktycznie w PL niedostępne. Na zamówienie już nie pamiętam czy 600zł za komplet czy za sztukę Uśmiech
Odpowiedz
#7
Kupiłem od gości z Poznania za 150zł - fajny stan - mają Legende Anglika 100tyś przebiegu - także jakby ktoś coś potrzebował to polecam. Pozdr.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości