Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 1998 przedlift
robota kozak ! Kibicuję temu projektowi na 100%

kierownica z Accorda? Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
Że tak napiszę... sprawdź żarówki
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
(09-24-2016, 7:43 )Legend95 napisał(a): robota kozak ! Kibicuję temu projektowi na 100%

kierownica z Accorda? Duży uśmiech

Tak z Accorda VI na 3 stronie możesz sprawdzić jak z tym walczyłem.

(09-26-2016, 21:01 )K278 napisał(a): Że tak napiszę... sprawdź żarówki

Wydaje mi się że je wymieniałem, ale w najbliższym czasie sprawdzę czy na pewno.

Przez weekend zrobiłem ponad 800 km i testowałem nowy sprzęt. Wszystko działa elegancko. Jestem na prawdę zadowolony, zwłaszcza, że sam wszytko poskładałem.
Jeszcze parę zdjęć wnętrza (lusterko fotochromatyczne już powieszone, ale jeszcze czeka na podłączenie kabelków):

[Obrazek: 77573dfb2b0c7db4gen.jpg]

[Obrazek: 917b2d79e387cc70gen.jpg]

Czy ktoś wie jak zdemontować zmieniarkę CD z bagażnika? Szukałem śrub mocujących, ale nigdzie ich nie widzę. Jak to zrobić?
Odpowiedz
Musisz podważyć od dołu plastikową obudowę, jest na zatrzaski i wtedy dostaniesz się do śrub.
Zmieniarka jest przykręcona 2 lub 3 śrubami - już nie pamiętam. Pod spodem jest taka fikuśna blaszka zakrzywiona.

[Obrazek: zmieniarka.jpg]
W tych dwóch miejscach oznaczonymi strzałkami są na pewno śruby którymi przykręcona jest zmieniarka; i chyba jeszcze z boku jest jedna. Zdejmiesz pokrywę to będziesz miał dostęp.

Mam wprawdzie polifta ale raczej tak samo będziesz miał.
Odpowiedz
kiera w drewnie to mój fetysz i moim zdaniem każdy Legend powinien mieć to w standardzie @
v6
Odpowiedz
zgadzam się w 100% Uśmiech
Odpowiedz
Lusterko fotochtomatyczne podączone i działa. Polecam taki mod, brakowało mi tego bardzo:
[Obrazek: 1892fa5eb8fb16d6gen.jpg]

Podświetlenie przycisków jeszcze nie działa, na razie musiałem ogarnąć ważniejsze sprawy, ale jeszcze wrócę do tego tematu:
[Obrazek: e6ea829b7731000agen.jpg]

Układ hamulcowy wymagał interwencji, zostały wymienione wszystkie tarcze i klocki na nowe, wszystkie zaciski zostały zregenerowane i wymieniono elementy hamulców bębnowych również na nowe + świeży płyn hamulcowy. Tak to wyglądało przed:
[Obrazek: d99de30a23d32a8dgen.jpg]

[Obrazek: 3700cb430d4dcf42gen.jpg]

Wymieniony również został olej silniku i LSD ma Millersa. Na jakiś czas będę miał spokój z płynami.
Odpowiedz
Tarcze jakiej firmy montowałeś ,nie miałeś problemu,że obcierały o tarcze kotwiczną?(u mnie zamiennik wymagał podtoczenia)
Odpowiedz
przedlift ma inne tarcze z tyłu. Polift ma grubsze 12mm natomiast przedlift 9mm.
Odpowiedz
Ja musiałem przetoczyć bo bęben się nie kręcił po dokręceniu śruby.
Z jakiego auta Masz lusterko i gdzie się wpiełeś z elektryką?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości