Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 1998 przedlift
#41
Fajna kiera z drewnem,przynajmniej sie nie wyciera Uśmiech
Odpowiedz
#42
efekt i mody na duży + gratki
Odpowiedz
#43
Nie miałeś problemu z odkręceniem kiery (poduchy)? Nie wiem jak w ka9 , ale m mojej ka8 są głęboko schowane torxy i za nic nie mogę tego odkręcic...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#44
pandrummer1 napisał(a):Nie miałeś problemu z odkręceniem kiery (poduchy)? Nie wiem jak w ka9 , ale m mojej ka8 są głęboko schowane torxy i za nic nie mogę tego odkręcic...
Nie miałem żadnego problemu z odkręceniem zarówno kierownicy jak i jej wszelkich elementów. Wszystko poszło gładko.

(12-15-2015, 0:20 )Bonio86 napisał(a): efekt i mody na duży + gratki

Dzięki, co kupiłeś po sprzedaniu Legenda? Swoją drogą to szkoda, że się go pozbyłeś bo lubiłem patrzeć co działasz w temacie i było to dla mnie inspirujące.
Odpowiedz
#45
Póki co nic. Nie mogę się pozbierać motoryzacyjnie. Ale jak kupię to się pochwalę. Może na święta coś juz będę miał. Zobaczymy. Powodzenia w modach Uśmiech
Odpowiedz
#46
A i dzięki. Fajnie że komuś się podobało to co robiłem przy aucie.
Odpowiedz
#47
Znów troszkę podziałałem. Na początek szyber. Tu zdjęty z dawcy:

[Obrazek: img-5485.jpg]

Coś się dzieje

[Obrazek: img-5487.jpg]

Po wymianie

[Obrazek: img-5491.jpg]

Ruda tańczy jak szalona Diabeł

[Obrazek: img-5492.jpg]

Wymieniłem też przycisk od podgrzewania szyb i lusterko wraz z matą grzewczą. Przy okazji musiałem zdjąć boczek i wyczyściłem go APC

[Obrazek: img-5498.jpg]

Na forum Acury znalazłem DIY o tym co można z plastikiem który jest bezpośrednio pod lewarkiem zmiany biegów. Okazuje się iż jest on fabrycznie chromowany a następnie malowany (tylko w roczniku 2004 seryjnie jest nie malowany). Tak wygląda w serii:

[Obrazek: img-5495.jpg]

Jak popatrzymy do drugiej strony to widać, że coś się dzieje:

[Obrazek: img-5496.jpg]
Odpowiedz
#48
I dalsza część:
Najpierw spróbowałem usunąć tą farbę płynem hamulcowym ale jest to pomalowane całkiem solidnie i zeszło tylko od dołu. Wtedy użyłem drugiego środka. Kupiłem go kiedyś w Leroy Merlin do usuwania farby z felg jako przygotowanie do polerowania. Jest na nim napisane aby nie stosować na elementach plastikowych, ale pomimo tego nic się nie stało.

[Obrazek: img-5497.jpg]

A wyszło tak (drewno na desce to po prawej stronie też polerowałem, ale było stanowczo w lepszym stanie niż plastiki przy lewarku zmiany biegów):

[Obrazek: img-5507.jpg]

Błyszczy jak milion monet  Anioł

[Obrazek: img-5508.jpg]
Odpowiedz
#49
Takie drobne ale efektowne mody dają zawsze najwięcej satysfakcjiUśmiech
Odpowiedz
#50
Tak się nieśmiało zapytam Uśmiech

Czy każdy Legend przed liftem ma podgrzewane lusterka? Język

Bo jeżeli tak, to u mnie nie działają i chętnie bym to usprawnił. Rozumiem, że są uruchamiane razem z grzaniem tylnej szyby?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości