Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 1998 przedlift
#51
(12-24-2015, 5:19 )ziemniak napisał(a): Tak się nieśmiało zapytam Uśmiech

Czy każdy Legend przed liftem ma podgrzewane lusterka? Język

Bo jeżeli tak, to u mnie nie działają i chętnie bym to usprawnił. Rozumiem, że są uruchamiane razem z grzaniem tylnej szyby?

Ustaliliśmy tu na forum, że podgrzewanie lusterek bocznych to osobny system do podgrzewania tylnej szyby. Nie potrafię odpowiedzieć czy to było wyposażenie seryjne ale jeśli samochód jest z europejskiego rynku to wydaje mi się że tak. Wiem że na USA Acura miała trzy wersje wyposażenia. Podgrzewanie lusterek uruchamia się przyciskiem przy sterowaniu ustawień lusterek. Jeśli go nie masz to znaczy że prawdopodobnie tego nie ma. Mam tylko takie zdjęcie, słabo na nim widać ten przycisk ale tam jest, to ten ponad napisem "mirror":

[Obrazek: img-5494.jpg]
Odpowiedz
#52
Nikt nie piszę, a były drobne zakupy więc się pochwale:
komplet OEM chlapaczy do KA9 (internet mówi, że pasują do roczników 96-04)

[Obrazek: img-5549.jpg]

[Obrazek: img-5550.jpg]

i książka z pełnymi bajerami do KA9 anglik:

[Obrazek: img-5552.jpg]

[Obrazek: img-5553.jpg]

[Obrazek: img-5554.jpg]

[Obrazek: img-5557.jpg]

[Obrazek: img-5556.jpg]

[Obrazek: img-5555.jpg]


Niestety najgorsze jest to, że gdy ją kupowałem to nie wiedziałem, że ona jest z polifta, dlatego jeśli ktoś chciałby taki miły dodatek do auta to jest na sprzedaż  Zdezorientowany
Ja zapłaciłem za nią 120 pln i przy odbiorze osobistym chce tyle samo. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam.
Odpowiedz
#53
fajna ksiązka pomyśle bo nie mam, chociaż mam auto z Polskiego salonu więc pewnie powinienem mieć po polsku Uśmiech

co do grzanych lusterek to ja bym zdemontował wkład lusterka i sprawdził czy na tyle szkła jest "mata grzewcza"
jezeli nie ( bo np mogło być wymieniane) to czy są dwa wolne kable - jezeli ich nie ma to grzania brak.
jezeli są to zobacz czy i kiedy jest na nich napięcie
Odpowiedz
#54
(12-09-2015, 17:03 )jurkiel napisał(a): fajna ksiązka pomyśle bo nie mam, chociaż mam auto z Polskiego salonu więc pewnie powinienem mieć po polsku Uśmiech

co do grzanych lusterek to ja bym zdemontował wkład lusterka i sprawdził czy na tyle szkła jest "mata grzewcza"
jezeli nie ( bo np mogło być wymieniane) to czy są dwa wolne kable - jezeli ich nie ma to grzania brak.
jezeli są to zobacz czy i kiedy jest na nich napięcie
Jak wiesz gdzie dostać po Polsku to napisz a ja też chętnie kupię. Tak jak napisałem ta jest na sprzedaż.
Podgrzewanie lusterek jest naprawione, musiałem wymienić przycisk bo to on nie działał (na poprzedniej stronie o tym pisałem).
Odpowiedz
#55
carlos screeny które dałeś z wyposażenia typu jeżdżąca kanapa tylna i sterowanie radiem z podłokietnika to chyba tylko w legendzie w wersji special
Jak auto jest z PL salonu to powinno mieć książkę po Polsku, ja taką miałem ale sprzedałem bo była oem razem z autem i razem z autem ją sprzedałem.
Odpowiedz
#56
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej wersji special - jedyny ślad po elektrycznej tylnej kanapie to jedno wideo reklamowe i ta instrukcja obsługi. Macie coś więcej ? (można to przenieść do innego wątku)
Odpowiedz
#57
(01-31-2016, 9:43 )Bonio86 napisał(a): carlos screeny które dałeś z wyposażenia typu jeżdżąca kanapa tylna i sterowanie radiem z podłokietnika to chyba tylko w legendzie w wersji special
Jak auto jest z PL salonu to powinno mieć książkę po Polsku, ja taką miałem ale sprzedałem bo była oem razem z autem i razem z autem ją sprzedałem.

Nie ma takiej wersji, po prostu takie wyposażenie nie było w Polsce dostępne, np nawigacja z tunerem TV. O tym, że książka powinna być po Polsku to też wiem, a ta jest po angielsku bo auto pochodziło z salonu w tym kraju, dodatkowo jest z polifta. Książka z mojego samochodu została gdzieś "zgubiona" gdy kolejny właściciel cofał licznik (bo zestaw dodatkowych kluczyków łącznie z czerwonym mam).

(01-31-2016, 18:35 )jasinski napisał(a): Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tej wersji special - jedyny ślad po elektrycznej tylnej kanapie to jedno wideo reklamowe i ta instrukcja obsługi. Macie coś więcej ? (można to przenieść do innego wątku)

W dziale JDM dawałem zdjęcia tego i innych dodatków dostępnych do Legenda w Japoni. Proponuje tam zajrzeć.
Odpowiedz
#58
dodam, że instrukcja ma zapis iż nalezy ją przekazywać wraz z autem, ciekawe czy w razie nie dopełnienia tego obowiązku są jakieś sankcje...


bajery o których mówicie to tylko JDM
v6
Odpowiedz
#59
Legend zgodze się z Tobą. Japończycy sobie zawsze najlepsze zostawiali Uśmiech
Odpowiedz
#60
Z racji tego, że ostatnio bardziej zajmowałem się moim V genem HB, w temacie nic się nie działo. Korzystając z uprzejmości znajomego wymieniłem olej wraz z filtrem i założyłem chlapacze.

Olej to Millers EE SE 10w40 a filtr oleju to OEM Honda, koszt w ASO 57 pln.

[Obrazek: d2b8c2d2197bec25gen.jpg]

Kolejny element układanki:

[Obrazek: a003ba98b80510ebgen.jpg]

A efekt końcowy jest taki:

[Obrazek: 59fa40c98dae8e12gen.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości