Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KA9 1998 przedlift
#11
Nasze motto: seria, seria i jeszcze raz turbo i napęd na tył Oczko
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#12
wracając do zaślepki - jeśli masz cały zestaw z wnętrza (przewód idzie w podsufitkę - poszukaj gdzie się kończy. jeśli dobrze pamiętam schodzi w konsolę lewym słupkiem przedniej szyby), brakuje Ci samej antenki. ciekaw jestem co na to aso (zwłaszcza ile...). spróbuj może przewertować rynek szrotowy (a nóż ktoś ma między innymi szpargałami).
Odpowiedz
#13
Cytat:wracając do zaślepki - jeśli masz cały zestaw z wnętrza (przewód idzie w podsufitkę - poszukaj gdzie się kończy. jeśli dobrze pamiętam schodzi w konsolę lewym słupkiem przedniej szyby), brakuje Ci samej antenki. ciekaw jestem co na to aso (zwłaszcza ile...). spróbuj może przewertować rynek szrotowy (a nóż ktoś ma między innymi szpargałami).
Byłem w ASO w Warszawie Honda AutoWitolin. Panowie oglądali to moje cudo i stwierdzili, że to nie jest cześć Hondy, bo po VIN nie pokazuje się w częściach do tego konkretnego samochodu i Honda nie montowała żadnej anteny w szybie Podejrzany Przeglądałem wnikliwie manuala i rzeczywiście nie ma w nim żadnych anten montowanych na szybie.
[Obrazek: 5b3d0cb783f67999med.jpg]

Trochę jestem zbity z tropu co dalej.
A odnośnie zegarów to zaproponowali, że mogą zamówić ich element który odpowiada za skalowanie prędkości i dodatkowo będą w nich brakujące kontrolki (np TSC) za jedyne 3000 pln już z vatem. Ten sposób przeskalowania licznika na pewno odpuszczę.
Odpowiedz
#14
Cenna niczego sobie Uśmiech potrafią pocieszyć człowieka Język 
Odpowiedz
#15
Pochwale się dzisiejszym zakupem:
[Obrazek: fb3ba178abe6375bmed.jpg]

Teraz muszę znaleźć kogoś ogarniętego kto to wszystko uruchomi i będzie elegancko śmigać Cwaniak Ktoś może polecić jakiś dobrych magików?
Odpowiedz
#16
hehe widziałem takie coś na ebay ... szkoda że to angol Oczko a modół gps masz? Nie wiem czy Ci to ktoś odpali... a skąd mapy?
Odpowiedz
#17
W manualu cały zestaw to, to co widać plus antena GPS (z mojej wiedzy to moduł jest w tej czarnej skrzynce). Radio i klima mają takie same wyjścia jak w wersji bez navi, przełączniki typu halogeny, awaryjne, podgrzewanie szyby też. To nie jest taka czarna magia, aby nikt tego nie umiał ogarnąć, bez przesady to jest technologia z lat 96-98. Piszesz że szkoda że to angol, jak sprawdzałem to w Acurze było montowane dokładnie to samo, więc wydaje mi się, że nie było innej wersji. Ja to kupiłem w Polsce na szrocie, bo chciałem zobaczyć w jakim to jest stanie zanim to kupię, nie mam nawet konta na ebay. Prawda jest taka że panele wyglądają na mniej zużyte, niż u mnie w samochodzie. Trzeba próbować modzić, nie widziałem żadnego KA9 w Polsce z oryginalną nawigacją, tak jak napisałeś wcześniej ktoś musi sam spróbować przetrzeć szlaki, dokładnie tak jak z kierownicą z Accorda. Myślałem wcześniej czy by nie wstawić takiej ramki jak poniżej, ale patrząc po zdjęciach gotowych projektów uznałem, że nie będzie to wyglądać tak dobrze jak bym tego oczekiwał.
[Obrazek: cf01f2b3e1dcdbaemed.jpg]
Odpowiedz
#18
W większości przypadków, ta konsole podłączysz bez przeszkód. Szkoda tylko, że to przedlift - poliftowa jest ładniejsza.
Jak coś możemy się jakoś spotkać i ogarnąć temat. Ja u siebie z konsolą już trochę walczyłem.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#19
Fakt, mój błąd, to że angol zmylił mnie guzik od awaryjnych (oddalony od prawej ręki). Ale układ pokręteł od nawiewów też jest po angl/jap. widocznie te radio wychodziło tylkko w tej konfiguracji, nie ważne czy to na usa było pchane czy na anglię, no poza guzikiem awaryjnych co raczej da się zamienić miejscami.
Gdzie na szrocie takie rzeczy mają w pl?
Odpowiedz
#20
Pewnego czasu na allegro widniała taka sama za 600pln
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości