Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inna kierownica
#1
Cześć,

szukam ciekawej alternatywy do seryjnej kierownicy w moim legendzie.

Miałem kupioną drewnianą kierownicę sportową ale nie pasowała wyglądem.

Wpakował ktoś z Was kierownicę no z accorda albo innego samochodu?
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#2
poszukaj dobrze na forum, wiem że u kogoś wylądowała kierownica od accorda, taka półd drewniana - chyba była kremowa i pozniej pomalowano ją na czarno
Odpowiedz
#3
no właśnie kojarze bo chyba nawet kolega z forum do mnie pisał ale nie mogę tego odnaleźć Oczko i liczyłem, że się odezwie Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#4
Sprawdź temat mojego auta, strona 3 Uśmiech
Jak byś miał jakieś wątpliwości to pisz PW a postaram się pomóc na tyle na ile pozwala moja wiedza.
Odpowiedz
#5
carlos dzięki o to mi właśnie chodziło!

Powiedz mi tylko czy wieloklin wchodzi bez problemu i czy wtyczki tempomatu pasują?

Planuję wrzucić od nowszego accorda Oczko

[Obrazek: 2004-honda-accord-coupe-ex-auto-w-leathe...1329_m.jpg]
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#6
W mojej wszystko pasowało trzeba tylko przerobić to co napisałem w temacie czyli podłączenie klaksonu (oryginalnie są dwie damskie końcówki), poza tym wszystko plug & play (poduszka, tempomat). Tylko że moja to kierownica z Accorda VI gen type V. W niej wieloklin do Legenda KA9 pasuje idealnie, sprawdzałem w moim i mam też poliftową kolumnę kierowniczą i tak samo idealnie siedziało. Ja chciałem mieć koniecznie drewno jak miałem w Lexusie i to była jedyna kierownica OEM Honda która coś takiego oferowała. Czy z nowszego Accorda pasuje nie mam pojęcia, nie brałem takiej pod uwagę.
Odpowiedz
#7
Spoko pomysł ale jesli chodzi o mnie to nie widzi mi sie nowa kiera w vipie lepiej cos stylowego, ale wiadomo zrobisz jak chcesz Uśmiech
Odpowiedz
#8
uważam, podobnie , to sobie można do civica zapodać ale nie do Legenda, nie ten charakter auta ;P
Odpowiedz
#9
Najchętniej bym założył ori kierownice Nardi Torino ale chce mieć nadal sprawny tempomat Oczko

Póki co szukam inspiracji i nie wykluczone że po prostu obszyje ori kierownice z Legenda Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#10
Najlepsza opcja mordeczko. Lub poszukaj z polifta jak u mnie. Uśmiech jest ładniejsza na poduszce .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości