Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
#1
Chciałem z mojej strony Wam wszystkim obecnym na forum życzyć wszystkiego co najlepsze w te święta, pełno wymarzonych gadżetów i OEM części do wozów jak również bezpiecznych wypraw / podróży! Oby Nowy Rok przyniósł nowe i dobre przeżycia, czasem mówią, aby nie był gorszy niż ten obecny właśnie powoli dobiegający końca.

Dziękuję Wam za obecność na forum i mam nadzieję, że ten 2010 przyniesie nam ogólnopolski zlot!

Chwalcie się co tam u Was pod drzewkiem wyląduje :mrgreen: no i jakie plany na nowy rok, prócz oczywiście rzucenia palenia / zdrowy tryb życia i więcej ruchu :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#2
Gdy w zeszłym roku złożyłem życzenia świąteczne na forum Hondy odpowiedziała mi 1 słownie ;jedna osoba. Mam nadzieję że tu tak nie będzie.
Dziękuję za życzenia i sam życzę Wszystkim Zdowych i Szczęśliwych Świąt i Dobrego Nowego Roku.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, zdrowia, kasy, spełnienia marzeń i dużo dużo radości z posiadania Legenda(ów). Niektórzy mają po dwa Uśmiech
Odpowiedz
#4
A ja to, jako przedstawiciel klubu Honda-WM, zapodam tak Oczko

[Obrazek: oq2pibxwt72ihwlggdqh.jpg]
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
Ja również chciałbym wszystkim życzyć Wesołych Świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
oraz tego, żeby w nadchodzącym Nowym Roku spełniły się Wasze marzenia Uśmiech
Najlepszego!
Odpowiedz
#6
I oby czesci OEM potaniały a gadzety JDM były na allegro za przyslowiowa złotowke i żeby Wam sie instalacje gazowe nierozregulowywały i rudy nie brał sie za tylne nadkola Oczko To pisalem ja: Peter Uśmiech
Odpowiedz
#7
....i żeby kontrolka ALB się nie świeciła Szczęśliwy

a poważniej - spokojnych i wesołych Uśmiech przyjemnego czasu z bliskimi i rzetelnej pogaduchy ze zwierzakami Oczko może być też z legend Duży uśmiech
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#8
Miejmy nadzieję, że kolejny rok źle nie wpłynie na nasze Legendy!

oczywiście 6stki w lotka zapomniałem życzyć!

się irytuję bo paczuszka z Japonii do mnie na czas nie dotarła :evil:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości