Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Accord CL9 EXE
#21
Metaliczne stuki miałem kiedyś w nissanie v6 - łopatki pompy wody bębniły o obudowę.
Odpowiedz
#22
(09-21-2015, 20:05 )mickey00 napisał(a): Słyszałeś coś może o problemach tego silnika? Chodzi konkretnie o jakieś metaliczne stukanie. Sprawdzone były osprzęt, zawory i wg ASO trzeba rozbierać silnik żeby zobaczyć o co chodzi. Twierdzą że może być coś z tłokiem bo niby coś tam się czasami przytrafiało ale nie mogę nigdzie nic znaleźć a na forum Accorda nie jestem zarejestrowany.

Trochę na temat :  http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/ho...k20/el7n7c
Odpowiedz
#23
tak po łebkach przeczytałem i nic ciekawego nie ma w tym artykule poza kiczem odpisanym z google Oczko , takie czasy redaktorzy budują swoje ego na Googlach ,

a wśród prawdziwych fanów Japońskiej technologi od zawsze jest prawda VTEC+Redline=pilnowanie Oleju zwłaszcza w H22 Oczko co prawda mój H22 którego miałem nawet przy ekstremalnie dynamicznej jeździe HH<->GD pokonywałem bez zaglądania na Bagnet a próbki pokazywały miedzy 100-200ml
Odpowiedz
#24
hej legendziarze ,
mam mały problem dotyczy się szarżowania dzieci na Hulajnogach po chodniku w przeciwnym kierunku jazdy , otóż było ich trzech ale jeden staranował mi drzwi pasażera z czego uszkodzenia nie są aż tak widoczne to koszt naprawy dość spory , wedle przepisów po chodniku można poruszać się z prędkością pieszego a dzieci do lat 10 mogą korzystać z chodników jednak nie szybciej jak prędkość pieszego i pod nadzorem rodziców lub dorosłego, dorośli na rowerach i innych temu podobnych wynalazkach nie mogą korzystać z chodnika celem przemieszczania się , czy przepisy są nie jasne czy tez przepisy nie obowiązują chodników ?
Odpowiedz
#25
Czyli dorosły idzie, a pacholęcie jedzie na hulajnodze bo przeciez z predkoscia pieszego maja jechac- tak to rozumiem.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#26
dorosły dostanie mandat jak będzie jechał po chodniku a dzieciak do 10 lat może jechać po chodniku
Odpowiedz
#27
zmiany :

bylo :

[Obrazek: vbt4gphc.jpg]

jest

[Obrazek: 7d728uhk.jpg]

[Obrazek: xl3p3pal.jpg]


bylo :

[Obrazek: d6zegp9p.jpg]

jest :

[Obrazek: qm9ypx9r.jpg]


[Obrazek: rlvnchlx.jpg]


[Obrazek: q7mkh567.jpg]

taki wynik spalania mam przy dojazdach do pracy , Klima ON w dwie strony 27 km i 22 sygnalizatory świateł

https://streamable.com/2zv3e

a tu już zupełnie coś nowego :

[Obrazek: 7v53ygil.jpg]
Odpowiedz
#28
co to za pilot?
v6
Odpowiedz
#29
od popierdółki Oczko

[Obrazek: 3iby2qd5.jpg]

2,7L/ 100km miasto start Akku 34km zasięgu przy tankowaniu 16km zasięgu na akku Anioł  komp 3.1L dystrybutor 2,7L [tankowane pod korek na tej samej stacji

[Obrazek: 4xe9x846.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości