Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybka znaczka H na atrapie(grillu) oraz obdrapane żeberka atrapy.
#11
może wrzucisz fotkę podglądową, jak pęknięty jest ten znaczek.
Odpowiedz
#12
Proszę bardzo,przy okazji załączam także zdjęcie odnowionych żeberek(poziom dolny i srodkowy,gorny jest w oryginale ponieważ nie byl uszkodzony)za te dwa pozimy zapłaciłem 200 zł. analogicznie całosc kosztowala by 300 zl.

Natomiast jeżeli chodzi o znaczek to na początku było male pęknęcie ,ktore z czasem zaczęło sie powiększac i dzisiaj wyglada jak wyglada...

   

   
Odpowiedz
#13
Sprawdź czy ten Ci odpowiada

http://allegro.pl/znaczek-atrapa-grill-e...69094.html
Odpowiedz
#14
(07-23-2015, 20:19 )Grzeg0rz1990 napisał(a): Sprawdź czy ten Ci odpowiada

http://allegro.pl/znaczek-atrapa-grill-e...69094.html

Dziekuje ale nie ,już jakis czas ta oferta wisi na allegro,jak sie dokładniej przyjrzec to na poziomej poprzeczce literki H jest pęknięcie szybki,moja na początku tez tak wyglądala a póżniej pękniecia poszły dalej.
Odpowiedz
#15
czy widać różnicę między robionymi a nierobionym? mój dolny się kwalifikuje i nie wiem czy nie robić od razu wszystkich.. bo efekt wygląda przyzwoicie
Odpowiedz
#16
Przyznam grill u ciebie sie dobrze prezentuje?

Co do znaczka jak zakupisz nowy to kup folie ale folie nie gowno i oklej nic sie nie dzieje radar dobrze działa ja U siebie mam oklejony zderzak przedni z halogenami trochę błotnika i maskę 30cm od grila plus znaczek folia przezroczysta tylko ze koszt 100€ za metr?
Odpowiedz
#17
(07-25-2015, 5:33 )pablo diablo napisał(a): czy widać różnicę między robionymi a nierobionym? mój dolny się kwalifikuje i nie wiem czy nie robić od razu wszystkich.. bo efekt wygląda przyzwoicie

Na żywo na odnowionych poziomach widoczne są minimalne nierownosci taka jakby lekka morka gdzieniegdzie wiec nie jest to co fabryka ale koszty tez są prawie 10cio krotnie mniejsze niz kupno nowych żeberek wiec wydaje mi sie,ze zdecydowanie warto.
Odpowiedz
#18
byłem dziś w aso - dolna poprzeczka chromowana grilla kosztuje 400zł netto także nie ma sensu w moim przypadku metalizować trzech żeby był ten sam odcień za 300zł
swoją drogą spodziewałem się wyższej ceny..
Odpowiedz
#19
Sprawdź z acco 7 gen po lifcie albo nowa crv
Odpowiedz
#20
Panowie w nowej crv jest taki sam znaczek ;(
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości