Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(ka7)problem z gazem
#11
z moich usterek jest tak mryganie d4 w skrzyni ( przejscie w tryb awaryjny) lecz nic niepokojącego nie zauwazam, gasniecie na gazie, falowanie obrotow rowniez za niskie wolne obroty, wariacja licznika ( predkosciomierz, licznik km stan paliwa i prawdopodobnie temperatura, obrotomierz bez zarzutu. przy depnięciu po chwili zapala sie chek gdy zapali sie przy zgasnięciu samochodu nie da rady go odpalić dopiero po poruszaniu skrzynią i zmiany na przypadkowe biegi po chwili gasnie i zalapuje i bez problemu odpala
Odpowiedz
#12
Stan kolekcjonerski Duży uśmiech
Wytrwałości w naprawach, G2 jest tego warte.
Odpowiedz
#13
(08-07-2015, 22:54 )Khaito napisał(a): Stan kolekcjonerski Duży uśmiech
Wytrwałości w naprawach, G2 jest tego warte.

Jeśli jest bezwypadkowe Niezdecydowany  
Odpowiedz
#14
Większość problemów, które opisujesz - wskazuja na uszkodzony VSS lub jego obwód.
Falujące obroty na biegu jałowym i gaśnięcie maja na 100% związek z instalacją instalacja gazową, ewentualnie uszkodzony silniczek krokowy lub któryś z czujników przepustnicy.
Robiłeś diagnostykę?
Odpowiedz
#15
niestety cały czas czekam na to aż któryś gazownik załątwi odpowiednią kostkę do ecu bo to jest jakaś niestandardowa...
Odpowiedz
#16
(08-08-2015, 6:57 )brainbug napisał(a): niestety cały czas czekam na to aż któryś gazownik załątwi odpowiednią kostkę do ecu bo to jest jakaś niestandardowa...

Niezła ściema gazownika O matko
Wystarczy założyć zworkę np.: ze spinacza biurowego i czytasz błędy.
Długofalowe skutki zakładania gazu do silników C32A - wiecznie rozstrojony bieg jałowy, problemy z wkręcaniem na obroty i unikający odpowiedzialności gazownicy...
Odpowiedz
#17
Tak z ciekawości - czy to nie to samo auto?
http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=892
Odpowiedz
#18
jak wcześniej pisałem jestem zielony w tych tematach a też kłócić z "fachowcami" sie nie zamierzam. To nie to auto Oczko A może macie jakieś info skąd wziąć ten czujnik ? ile może kosztować w ASO?
Odpowiedz
#19
mam taki czujnik, ale nie działający. jeśli masz ochotę pogrzebać...
ASO raczej sobie odpuść, ale jak masz chwilę - zadzwoń, uśmiejesz się zapewne.
Odpowiedz
#20
nie działający też mam Uśmiech Jutro się skontaktuje z ASO i zobaczymy. Tak czy siak chyba zdecyduję się na kupno nowego bo nie wiadomo ile na używce pojeżdzę a tu będzie chociaż pewneOczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości