Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(ka7)problem z gazem
#1
Witam, kupiłem niedawno legenda 3,2 z swkwencją. Problem polega na tym ze często gdy ruszam ze świateł wciskając pedał gazu ma takie 3-4 s pyrkotania i dopiero zaczyna jechać i nie ma reguły czy jest zimny czy ciepły. Przy jednym ruszeniu jest problem, za 100m problem znika i pojawia sie znowu niespodziewanie. na postoju obroty falują (najbardziej na luzie) gdy wrzucilem wsteczny cofał ladnie, podjezdzajac pod malutki kraweznik zgasł. sekwencja zalozona prawidlowo na zachodnich komponentach ( tak powiedzialo 2 znajomych mechanikow) sam jestem zielony w sprawach mechaniki itd. Ktos mial taki problem?
Odpowiedz
#2
Problem wystepuje tylko na gazie czy na benzynie tez ??
Odpowiedz
#3
Ja nie miałem takiego problemu.
Do gazowników z tym trzeba.
Odpowiedz
#4
Dla świętego spokoju sprawdź kompresję na cylindrach.
Odpowiedz
#5
Ważne: na benzynie tez??
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#6
Nie, na benzynie bez zarzutu. dzisiaj jadę podpiąć sekwencje pod komputer mam nadzieje, że coś więcej bede wiedział.
Odpowiedz
#7
trochę poczytałem i natrafiłem na czujnik vss. dodam ze d4 faktycznie u mnie mruga a licznik wariuje czyli objawy sie zgadzają i jeszcze mozliwe jest gasnięcie na wolnych obrotach i szarpanie i nie dostosowanie biegów do predkosci co myślicie? spotkał się ktoś z tym?
Odpowiedz
#8
Jak to 4d mruga? Skrzynia biegów? Jaki to ma związek? Przybliz mi temat bo sam jestem ciekaw...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#9
związku mozę nie ma lecz taką usterke tez mam . osobny wątek , przepraszam za zamieszanie
Odpowiedz
#10
wymieniałem czujnik u siebie i prócz braku prędkościomierza nie zauważyłem nic niepokojącego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości