Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stuki po nagrzaniu silnika
#11
szklanki to nie są bo dźwięk niesie się z dołu silnika bardziej na jego łączeniu ze skrzynią biegów i przypomina efekt tarcia metalu o metal, także robota zapowiada się niezła.
Odpowiedz
#12
Przy schodzeniu z obrotów stukają sworznie tłokowe. Ale chyba nie doczytałem...
Odpowiedz
#13
Nie masz pod reka stetoskopu? Taki warsztatowy kosztuje okolo 20 zl,a przynajmniej zgrubnie okresli Ci skad dochodzi dzwiek.
Odpowiedz
#14
Skrzynia na ziemi, jedno co stukało to była pęknięta tarcza zabierakowa. Zostało jeszcze dla spokoju zrzucić miskę i sprawdzić luzy na wale korbowym.
Odpowiedz
#15
(09-02-2015, 2:59 )cinek napisał(a): Skrzynia na ziemi, jedno co stukało to była pęknięta tarcza zabierakowa. Zostało jeszcze dla spokoju zrzucić miskę i sprawdzić luzy na wale korbowym.

A jak te luzy chcesz sprawdzić?
Odpowiedz
#16
Wyciagnie wal i panewki i zmierzy wszystko na maszynie 3D i porowna z dokumentacja technicznaUśmiech Przepraszam,zebralo mi sie na ironie.
Zastanawiam sie o jakie luzy chodzi? czy o zuzycie panewki? czy moze czopy chcesz pomierzyc?
Odpowiedz
#17
Tak miałem na myśli zużycie panewek ale jak widzę to będzie ciężko o jakieś dobre zamienniki. Jakby ktoś kiedyś przymierzał się do wyciągania automatu to niech nastawi się na demontaż kawałka tłumika, demontaż sanek, przekładni kierowniczej.
Odpowiedz
#18
Czyli temat na kompleksowy remont Oczko
Odpowiedz
#19
o panewki zagadaj do Daniela, raczej coś ci ogarnie Uśmiech

sklep@jdmshop.pl
Odpowiedz
#20
Ale mas jazdę. Nie zazdroszczę Ci. Zycze natomiast pozytywnego konca sprawy Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości