Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja KA8 1992
#1
[attachment=909]                 [attachment=909][attachment=909]Witam wszystkich ;-)

Jako że to już prawie rok na tym forum to myślę że czas zaprezentować mojego Legenda.

A więc: Honda Legend KA8 - 1992 rok, produkcja Japonia, pochodzenie Szwajcaria.

Auto kupione w tamtym roku w październiku na zupełnym spontanie. Generalnie szukałem Accorda 3.0 Coupe ale śledziłem też KA8 i pewnego ranka na Moto Gratce wylukałem ten egzemplarz. Telefon do sprzedającego, rezerwacja na oględziny i następnego dnia już jechałem prawie 400 km w jedną stronę do Radomia żeby go obejrzeć. Oględziny w tempie ekspresowym bo już było koło 19 a to jeszcze 400 km w drugą stronę, także pali, jedzie, wygląda na prosty, środek ładny jak na 22 lata i tyle. Na lawetę i ogień do domu. Po powrocie wiadomo, kompletny rozrząd, paski, filtry, płyny i inne drobiazgi które trzeba było ogarnąć nim wyruszyłem na drogi. Część rzeczy ogarniane przy pomocy forumowiczów, część dzięki informacją na forum już zamieszczonym.

Kilka fotek ale raczej słabych bo telefonem i przy mega słońcu:

 
Odpowiedz
#2
Jeszcze kilka fotek:


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#3
Ladny , a nawet bardzo ladny ,
Odpowiedz
#4
Jeszcze podaj cenę.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
No, przydałaby się. Autko rozbudza wyobraźnię Oczko
Odpowiedz
#6
Powiem tak, cena nie jest super okazją aczkolwiek moim oczywiście nieobiektywnym zdaniem adekwatna do stanu technicznego który oceniam na mocne 4 uwzględniając że auto ma 23 lata. Zawsze się znajdzie coś do czego można się przyczepić. Ale władowałem z nie sporo kasy a mój mechanik czasu i serca więc nie oddam go za mniej niż 12 tyś z zestawem audio i ewentualnie 11 tyś z oryginalnym radiem. Ceny są ostateczne i nie podlegają negocjacji ;-) Nie wspomnę że serce może wygrać z rozumem i wycofam się z tematem sprzedaży.
Odpowiedz
#7
ile lat spędziła w naszym kraju? no i czemu zabrałeś ją lawetą jeśli można wiedzieć...
Odpowiedz
#8
(08-17-2015, 20:17 )kowal napisał(a): ile lat spędziła w naszym kraju? no i czemu zabrałeś ją lawetą jeśli można wiedzieć...

Została sprowadzona przez gościa z Radomia  na początku 2014 roku, miał ją niby robić dla siebie ale coś tam niby z kasą stal nie bardzo więc poszła na handel a że nie była zarejestrowana ani ubezpieczona i od początku roku stała to przytargałem ją na lawecie. Ja ją mam od paździiernika 2014. 
Odpowiedz
#9
@mickey00 ,

Cytat:Została sprowadzona przez gościa z Radomia  na początku 2014 roku, miał ją niby robić dla siebie ale coś tam niby z kasą stal nie bardzo więc poszła na handel

w tym przypadku możesz mi zaufać ze wymiana rozrządu to nie robienie auta dla siebie , nikt nie sprowadza auta w którym trzeba tylko rozrząd wymienić  i to nawet nie koniecznie bo z pixow wygląda na auto które poprzedni właściciel stale doglądał , ja raczej bardziej kierował bym się w kierunku Uszczelki pod głowica lub karoseria ,
bardziej popularniejsze są uszczelki wiec , a logicznie to jedynie handlarze sprowadzają i pchają dalej inaczej prywatny import i natychmiastowa sprzedaż to słaba konstelacja to nie C35 gdzie sama pompa wody to 1k pln a pompa wody do c32 to 10% ceny pompy do C35 ,
poza tym dział sprzedam jest piętro niżej jak się admin połapie to zamknie ci temat i tyle będzie z dyskusji o sprzedaży , dziwne ze prezentujesz swoje KA8 a wygląda naprawdę ładnie z dopiskiem sprzedam,
jak się wahasz to zatrzymaj wahadło i jedz na myjnie umyj auto zaparkuj przy wejściu do parku usiądź na ławce i patrz na zachowanie przechodniów
Odpowiedz
#10
(08-17-2015, 20:55 )Elvis napisał(a): @mickey00 ,


Cytat:Została sprowadzona przez gościa z Radomia  na początku 2014 roku, miał ją niby robić dla siebie ale coś tam niby z kasą stal nie bardzo więc poszła na handel

w tym przypadku możesz mi zaufać ze wymiana rozrządu to nie robienie auta dla siebie , nikt nie sprowadza auta w którym trzeba tylko rozrząd wymienić  i to nawet nie koniecznie bo z pixow wygląda na auto które poprzedni właściciel stale doglądał , ja raczej bardziej kierował bym się w kierunku Uszczelki pod głowica lub karoseria ,
bardziej popularniejsze są uszczelki wiec , a logicznie to jedynie handlarze sprowadzają i pchają dalej inaczej prywatny import i natychmiastowa sprzedaż to słaba konstelacja to nie C35 gdzie sama pompa wody to 1k pln a pompa wody do c32 to 10% ceny pompy do C35 ,
poza tym dział sprzedam jest piętro niżej jak się admin połapie to zamknie ci temat i tyle będzie z dyskusji o sprzedaży , dziwne ze prezentujesz swoje KA8 a wygląda naprawdę ładnie z dopiskiem sprzedam,
jak się wahasz to zatrzymaj wahadło i jedz na myjnie umyj auto zaparkuj przy wejściu do parku usiądź na ławce i patrz na zachowanie przechodniów 
To z tematem sprzedaży znikam tak gdzie trzeba. A co do prac przy nim wykonanych to gość który ją sprowadził powalczył trochę z odświeżeniem wnętrza i zdemontował spojler z klapy bo był zwichrowany(są małe zaślepki w miejscach mocowania a mi beż spojlera podoba się bardziej) a całą resztę to już ogarniałem ja jak trafiła w moje ręce - rozrząd, paski, filtry, reanimacja zastałych zacisków, przetoczenie przednich tarcz, nowe teleskopy maski i cała masa innych prac by było cacy. Szczerze mówiąc ciśnienia na sprzedaż nie mam i chyba muszę to jeszcze przemyśleć ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości