Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydech
#1
Witam
Podejdzie do mojego ka8 z c35??? jak myslicie?? Wydech sie sypie i chce calosc wyminic na kwas. Teraz pytanie do was jaki i gdzie najlepiej i za dobre pieniadze zrobic wydech. Zamiast kata mysle o dlugim srodkowym lub  tak jak w serii kat i srodkowy i koncowy. Bylem w paru miejscach ale problem zaczyna sie przy koncowym. Bo chce wiekszy przeplyw spalin co by mocy przybyło ale ma byc cicho.

http://www.ebay.pl/itm/OBX-Exhaust-Heade...28007b6152
Odpowiedz
#2
https://www.youtube.com/watch?v=a0MVuRlNuro
Odpowiedz
#3
Napisz do proex-a mam od nich tłumiki i jestem zadowolony. Robione na wymiar i jak głośno chcesz.
Odpowiedz
#4
Inochi motorsport w Łodzi tez robią.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#5
OBX Ci raczej nie podejdzie, C32A a C35 mają inne kolektory wydechowe.
Odpowiedz
#6
już nie pamiętam ale tam chyba jest mix c32 i c35 , teraz juz nie pamietam jak to bylo a nie bylo latwo to ogarnac
Odpowiedz
#7
Ok, sama hybryda jest prosta, pytanie tylko czy dolot z C32A czy z C35 - bo to wymaga odpowiedniego doboru pozostałych elementów.

Co do wydechu, to raczej nie zmienia sytuacji. Między C32a i C35 były tam różnice, natomiast OEM części można było zamiennie wykorzystać - jeśli o OBX chodzi to nie wiem czy idealnie tak samo będzie.

Zamówiłem sobie taki zestaw z OBX, płynie do mnie kontenerem - jak będzie na miejscu to mogę pomierzyć.
Odpowiedz
#8
(08-14-2015, 8:03 )Khaito napisał(a): Ok, sama hybryda jest prosta, pytanie tylko czy dolot z C32A czy z C35 - bo to wymaga odpowiedniego doboru pozostałych elementów.

Co do wydechu, to raczej nie zmienia sytuacji. Między C32a i C35 były tam różnice, natomiast OEM części można było zamiennie wykorzystać - jeśli o OBX chodzi to nie wiem czy idealnie tak samo będzie.

Zamówiłem sobie taki zestaw z OBX, płynie do mnie kontenerem - jak będzie na miejscu to mogę pomierzyć.

OO super by było. Bo chcialbym wymieniac od poczatku. Reszte wydechu zrobie chyba u karlika. Zaproponowali kata z m3 i duzy koncowyOczko Powinno byc dobrze.
Odpowiedz
#9
Chcesz robic y pipe czy isc z kazdej glowy osobno?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości