Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
#1
Witam
Cos nie cos wiem na co zwracac uwage, zreszta mechanicznie i blacharsko nie mam obaw bo mam szwagrow specow od hond do weryfikacji przy zakupiie.
Pytanko mam o informacje uzytkownikow
jakie spalanie na benzynie jest realne przy spokojnej jezdzie do 3k obrotow od tankowania do tankowania  bez palowania auta
na trasie
w miescie


oczywiscie nie da sie powiedziec ile pali przy dynamicznej bo od tankowania do tankowania na pelnym bucie w podlodze sie nie jezdzi
Odpowiedz
#2
W mieście 14 wzwyż.
Trasa 11-13 litra.
Odpowiedz
#3
Przy dynamicznej to i 20 up spali.
Odpowiedz
#4
(08-29-2015, 17:51 )Peter napisał(a): Przy dynamicznej to i 20 up spali.

wczoraj Cifa zatankowałem 13,3L/100km i co mało pali prawda niebieski kolor ładniej wygląda jak zielony ;P, plus ze cif ma tylko polowe pojemności legenda,

dynamicznie : ma wiele odniesień , można tez dynamicznie pojechać w przedziale 3-5k rpm lub tez 5k-redline rpm różnica w spalaniu zapewne kolosalna tymbardziej ze w okolicy rdline jedyn limit to przepustowość wtrysków  Zawstydzony
Odpowiedz
#5
ok czyli przy spokojnej jezdzie na trasie kolo 11 w miescie kolo 15, i od czasu do czasu wgniatajac sie w fotel Oczko
dzieki
Odpowiedz
#6
Na gazie na valtekach czerwonych od gazu powtarzalne 14l/100 przy 120-130 w trasie
Odpowiedz
#7
(08-30-2015, 6:11 )Bonio86 napisał(a): Na gazie na valtekach czerwonych od gazu powtarzalne 14l/100 przy 120-130 w trasie

Kolego Bonio86
jakie mniej wiecej koszty zalozenia gazu ?
w 4 kola bym sie zamknal ?
dziwna cena , niby wszystko ok

http://olx.pl/oferta/honda-legend-salon-...e3da0a5e33
Odpowiedz
#8
Nie zakładaj gazu!!

Ja z ogłoszenia bym odpuścił za duzy przebieg fakt nic sie nie dzieje pancerna jednostka ale mnie to odstrasza u siebie mam 117tys dopiero.
Odpowiedz
#9
Aha jeszcze w ogłoszeniu pisze ze jest LKAS A go nie posiada.
Odpowiedz
#10
Kolego a ten przycisk na dolnym prawym ramieniu kierownicy to nie jest od LKAS,
dlaczego uważasz, że go nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości