Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend 3,5
#11
Nie kolego to nie LKAS to jest radar.
[Obrazek: imagejpg_sprwheq.jpg]
Na fotce masz LKAS było to chyba tylko w japoni.
Znajdź mi taka bd mistrzem.

Tutaj foto lepszej jakości zrob zbliżenie na kierownice.
Odpowiedz
#12
Na fotce co prawda jest polift, ale rzeczywiście my na pewno nie mamy "asystenta utrzymywania w pasie ruchu". Choć zdaje mi się że jak się kiedyś rozglądałem to ktoś miał Holenderskiego KB1 i widziałem że miał. Ale to był wyjątek. Odpuść to ogłoszenie.nie jest trudno znalezć do 200 000 w podobnej cenie. Na LKAS nie licz, patrz żeby miał wentylowane fotele i nie wierz że dany egzemplaż ma biksenon bo nie wychodziły. Trasa do Chorwacji z zeszłego miesiąca (3500) spalanie z całości 9,5- autostrada do 140. po mieście jak poniżej 15 zejdziesz to jesteś dobry: http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/67756. A gaz jest do kuchenek, Chyba że nie boisz się problemów z katalizatorami- a są chyba 3 jak dobrze pamiętam.
Odpowiedz
#13
LKAS wychodził tylko w RHD.
Odpowiedz
#14
Kolego Strugar bardzo dziekuje za raport Oczko
super sprawa
pzdr
Odpowiedz
#15
Kolego Dariusz
jakbys jeszcze mogl napisac , dlaczego nie zakladac gazu lub nie kupowac legenda z gazem ? dlaczego nie prosze napisz Oczko
Odpowiedz
#16
(08-30-2015, 6:26 )dariusz2880 napisał(a): Nie zakładaj gazu!!

Ja z ogłoszenia bym odpuścił za duzy przebieg fakt nic sie nie dzieje pancerna jednostka ale mnie to odstrasza u siebie mam 117tys dopiero.

(09-01-2015, 23:06 )dariusz2880 napisał(a): Bo nie trawie gazu stać cie na legenda to i na benzynę. Pózniej same problemy.

nie trawie gazu to nie powod dla mnie 
jak mozesz to prosze rozwin jakie to pozniej problemy. Zanim zakupie chcialbym wiedziec co i jak , jakie problemy mnie czekaja itp
bede robil miesiecznie kolo 25000 wiec w moim przypadku oplacalne zalozyc lub kupic zagazowana
Rozwin te problemy , moze mi wybijesz z glowy 
dzieki
Odpowiedz
#17
A ja powiem tak: nie słuchaj głupot o gazie, z reguły tak piszą ci, co nigdy na gazie nie jeździli, a swoje opinie opierają na tym co słyszeli od innych. Jak chcesz to zakładaj gaz, tylko dobrą instalkę. Ja jeżdżę na gazie dość długo, miałem wcześniej inne hondy w gazie i żadna nie stwarzała problemów, tylko trzeba pamiętać o regularnym serwisie gazowym. Moim KB1 zrobiłem już na gazie prawie 70 tysi i zero problemów. Chyba że masz za dużo kasy i nie wiesz co z nią zrobić, to proponuję dać tym co jej potrzebują. A tak nawiasem gaz to ekologiczne paliwo.
P.S. Zaraz pewnie pojawi się kilka odpowiedzi negujących to co napisałem, jednak wątpię żeby zanegował ten co jeździ już długo na gazie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Gaz mialem i w accordzie 1,8 i 2,0 i nie mialem nigdy problemow ,no raz swiecil sie check ale do dziisiaj nie wiem czy to przez gaz
Po postach Dariusza wynika ze do legenda czy w ogole hondy ? sie nie nadaje.
Diesla accorda tak owszem myslalem ,ale to nie jest to co Legend (jezdzielm 2,2 ictdi 3 lata) a poza tym rocznik od 2008 accorda ma jakies chore ceny , po prostu nie adekwatne do silnika ,wyposazenia itd
co innego legend.,... bajka
a ze jestem wierny tylko hondzie ( jedna zdrada roczna z bmw 3,0) to zostaje tylko Legend i Accord jak nie znajde legenda.
Ceny zalozenia gazu w krk sa kolo 3500 3900
Odpowiedz
#19
(09-02-2015, 4:18 )kala40 napisał(a): A ja powiem tak: nie słuchaj głupot o gazie, z reguły tak piszą ci, co nigdy na gazie nie jeździli, a swoje opinie opierają na tym co słyszeli od innych. Jak chcesz to zakładaj gaz, tylko dobrą instalkę. Ja jeżdżę na gazie dość długo, miałem wcześniej inne hondy w gazie i żadna nie stwarzała problemów, tylko trzeba pamiętać o regularnym serwisie gazowym. Moim KB1 zrobiłem już na gazie prawie 70 tysi i zero problemów. Chyba że masz za dużo kasy i nie wiesz co z nią zrobić, to proponuję dać tym co jej potrzebują. A tak nawiasem gaz to ekologiczne paliwo.
P.S. Zaraz pewnie pojawi się kilka odpowiedzi negujących to co napisałem, jednak wątpię żeby zanegował ten co jeździ już długo na gazie.
Pozdrawiam

Kala cieszę sie ze ci sie Honda spisuje ja nic nie mowię duzo jeździsz rozumiem oszczędność wolisz dac kasę na cos innego. Ja osobiście nie założę gazu bo mi sie nie opłaca kupiłem bo to było moje marzenie raz na jakiś czas jade w podróż lub czasem po miescie wiecznie delegacje Honda stoi pod kocem w garażu .


Co do kubihondka rob jak uważasz fakt acco to nie to co legend byłem z Zona oglądać acco 2007 2.4 motor serwis full opcja navi radary automat ale Zona nie bo za duzy silnik wkurwiłem sie i pojechałem sam 100km kupic legenda na gwarancji wszystko mi porobili komplet serwis były stuki lekkie ale juz naprawione nie narzekam tylko co mnie denerwuje gdy jeździłem po pl i wróciłem do Niemiec i gdy najadł na dziurę to skrzypi mi deska rozdzielcza miedzy drewnem a kokpitem kolo ekranu navi.

Kupuj śmiało nie bd żałował moze jakieś zakupy grupowe ? Chcem kupic tarcze i klocki ba przód ktoś chętny ? Jeszcze szukam magika co mi przerobi ten gowniany soft bluetooth i multimedia moze z nowego acco zobaczymy Oczko
Masz pytania wal śmiało chociaż Peter jest bardzo ogarnięty o legendzie.
Odpowiedz
#20
przy 25kkm miesięcznie zaoszczędzasz około 8000zł miesięcznie na paliwie
potężne przebiegi
nie wiem na jakie przebiegi są przygotowane instalacje, moja ma 70kkm i jest ok (przejeżdżam około 3,5-4kkm miesięcznie)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości