Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Demontaz elementow wnetrza pod wygluszenie - prosba o pomoc
#1
Witam, jestem w trakcie samodzielnego wygluszania Legenda, i mam troche problemów z demontazem oparcia tylnej kanapy oraz podsufitki (nie jestem pewien jak zdemontowac obudowy lampek, czy po prostu je podwazyc?). Nie wyjmowalem jeszcze przednich foteli i nie sciagalem wykladziny, czy tam tez moga na mnie czekac jakies zagwostki?
Sprawa pilna!!!
Odpowiedz
#2
Tylna kanapa wg manuala jest na srubach u dolu(akurat u mnie byly tam plastikowe spinki, ktore trzeba odciagnac od siedzenia i wtedy wychodza "kotwy" mocujace poduszke siedzenia. Po jej usunieciu, zauwazysz 4 sruby (na klucz 10) mocujace oparcie od dolu. Oprocz tego musisz wyciagnac zaglowki(podobne plastikowe klipsy blokujace), poniewaz pod zaglowkiem, jest rozciecie w skorze i tamtedy dostaniesz sie do srub mocujacych oparcie od gory. Co do plastikow i podsufitki, to nie pomoge, bo jeszcze nie musialem rozbierac.
Przednie fotele to pewnie troche zabawy z dojsciem do srub mocujacych, cos mi sie kojarzy,ze w KA8 trzeba bylo sciagac plastikowa oslone z fotela,zeby wygodnie dojsc z przedluzka do sruby mocujacej. Oczywiscie trzeba bedzie sie pobawic przesuwajac fotel do przodu i do tylu. Kojarzy mi sie ,ze sa tam Torxy, wiec zaopatrz sie w dobre koncowki i uwazaj,zeby nie zniszczyc sruby, bo kiedys przyszlo mi je rozwiercac,a to moga byc sruby 10.9, wiec potrzeba ci dobrego wiertla.
Odpowiedz
#3
Dzieki wielkie za odpowiedz, przy kolejnym podejsciu udalo mi sie wszystko samemu rozkminic, faktycznie - te dwie sruby za zaglowkami byly kluczowe. Z podsufitka i reszta na razie idzie w miare gladko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości