Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup grupowy Multimedia
#31
Nie probowales wylaczyc tego wytlumiania? U mnie scisza jak glos z nawigacji sie uaktywnia, ale takto nie powinno.
Odpowiedz
#32
Panowie jak słuchacie muzyki z usb?
Niestety KB1 nie ma wejścia usb i co pozostaje : transmiter do zapalniczki - nie mam doświadczeń podbono słaba jakość.
Odpowiedz
#33
Transmiter jakosc ma slaba (choc dla niektorych na pewno jest wystarczajaca, wiec musisz sprobowac). Troche ludzi uzywa Grom audio kit, wiec moze sie ktos tutaj wypowie, ale slyszalem, ze tez sa z nim problemy/utrudnienia. Na forum zagranicznym ktos ostatnio przetestowal https://www.aliexpress.com/item/Bluetoot...0.0.gcwEz0 . Z tego co osoba, ktora to testuje napisala to nie zacina sie po dluzszym czasie (Grom podobno tak lubi robic) ma BT i pracuje z zestawem glosnomowiacym. Bede to kupowal i w najblizszych miesiacach testowal bo wyglada obiecujaco.
Odpowiedz
#34
jak chcecie dobrej jakości dźwięku to w tym aucie tylko dobrze nagrane cd.. tylko..
Odpowiedz
#35
(09-07-2017, 6:25 )pablo diablo napisał(a): jak chcecie dobrej jakości dźwięku to w tym aucie tylko dobrze nagrane cd.. tylko
Najlepszej jakości dźwięk jest z płyty Audio DVD. Odtwarzacz w Ledend czyta takie płyty. Mam taką płytę i odtwarzam ją w aucie. Jest przestrzeń, scena muzyczna. Poezja. Spróbujcie bo warto.
Odpowiedz
#36
to prawda, mam jedną płytę floydów w tym formacie
ale na co dzień jest on niedostępny - mało muzyki jest wydawane w tym formacie a jak już to ceny są wysokie
Odpowiedz
#37
(09-10-2017, 21:17 )pablo diablo napisał(a): to prawda, mam jedną płytę floydów w tym formacie
ale na co dzień jest on niedostępny - mało muzyki jest wydawane w tym formacie a jak już to ceny są wysokie

Tłoczona płyta w formacie Audio CD też daje radę.
Odpowiedz
#38
Ja słucham w każdym formacie i dla mnie dalej jakość jest słaba. Choć przestrzenne efekty z DVD audio sa rzeczywiście fajne.
Odpowiedz
#39
Panowie, a nasz sprzecior odtworzy filmy na dvd ?
Odpowiedz
#40
Niestety nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości