Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup grupowy Multimedia
#71
Z tego co piszesz to całość działa podobnie jak Xiaomi Roidme które zakupiłem za 60 zł i wsadziłem w zapalniczkę...dla mnie nie warta dłubanina.
Odpowiedz
#72
Nie wiem jaka jest jakosc Roidme, bo to jest zwykly traniter. Ale mozesz miec racje, funkcjonalność jest podobna
Odpowiedz
#73
Z ciekawości nabyłem dzisiaj Roidme. Świetna sprawa, jakość w 100% wystarczająca do przemieszczania się, polecam.
Odpowiedz
#74
Witam

Chciałbym połączyć telefon z Androidem do oryginalnego audio. Co sądzicie o tym zestawie: https://www.navtool.com/acura-rl-2005-20...rface.aspx.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#75
(02-04-2020, 5:08 )keraj9 napisał(a): Witam

Chciałbym połączyć telefon z Androidem do oryginalnego audio. Co sądzicie o tym zestawie: https://www.navtool.com/acura-rl-2005-20...rface.aspx.

Pozdrawiam

Bardzo fajny zestaw . Kuo i testuj Oczko
Odpowiedz
#76
A ja powiem tak, podpinałem różne urządzenia o których piszecie Panowie i może ich funkcjonalność jest warta świeczki ale dynamika dźwięku z tych wszystkich urządzeń słyszalnie odbiega od płyty CD odsłuchiwanej w fabrycznej zmieniarce, ponadto z płyty działa multi chanel, czego nie da się włączyć w przypadku podłączonych pozostałych urządzeń multi.
Odpowiedz
#77
niestety dzisiaj musi być dużo i szybko  i masz to mieć w jednym miejscu, najlepiej w telefonie, jakieś głośniczki blue coś tam i ma "grać i buczeć" i nikogo nie interesuje jak to gra to ma po prostu wydawać dzwięki, tu nie chodzi o jakość  tylko o jego dostępność. Nie da się porównać mp3 do cd to nie ta dynamika.
Odpowiedz
#78
Dokładnie. Chociaż zakupując moje urządzenie (a odtwarza formaty bezstratne czyli m.in. flac, wav), sądziłem że skoro format bezstratny to będzie spora różnica w stosunku do MP3, ale rzeczywistość pokazała smutną prawdę.
Odpowiedz
#79
tu mnie zaskoczyłeś .wav powinien grać jak cd, ale widocznie elektronika urządzenia po drodze robi złą robotę. chodzi pewnie tylko o kompatybilność z plikami flac i wav a niekoniecznie
zachowanie ich  dynamiki. czyli ... nie ma jak stare cd.
Odpowiedz
#80
Puki nie poprawią elektroniki tych urządzonek, to nie ma co liczyć na dobrą jakość
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości