Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup grupowy Multimedia
#21
(05-08-2017, 16:15 )strugar napisał(a): U mnie nie doszło do skutku

co masz konkretnie i jak Ci sie to sprawuje? akurat rozwazam zakup albo android mirror albo zmieniarki mp3 z Bluetooth.
Odpowiedz
#22
U mnie nie doszło do skutku (zakup sprzętu). Mam wszystko w serii. Słuchałem ostatnio grania sprzętu w E92 i A4 B8 i stwierdzam że nasze sprzęty to jednak jest lipa.
Odpowiedz
#23
sory nie doczytalem:-) a co jest wg ciebie nie tak? brzmienie czy funkcjonalnosc?
Odpowiedz
#24
Przy głośniejszym odsłuchu jest wyraźna różnica w czystkosci dźwięku. Nie jestem znawcą i powiem nawet że jak sobie przypomnę post który ktoś kiedyś tu wyskrobał, że jakość w legendach jest cinka, to nie za bardzo rozumiałem o co mu chodziUśmiech. Możliwości ustawienia "sceny" czyli np koncertowa czy studyjna też się u nas nie pojawia. Regulacja tonów średnich- brak. SUB'a przy maxymalnym podkręceniu moim zdaniem też powinno się bardziej odczuwać.
Odpowiedz
#25
@strugar, bardzo zle zrobiles, ze porownywales. Czasami lepiej jest sie cieszyc z tego co sie ma i nie byc swiadomym pewnych rzeczy. Na pocieszenie ducha dodam, ze i tak dalej jest lepiej niz w jakiejs insygnii czy tego typu klasie Oczko.
Odpowiedz
#26
nie wiem czy wyznacznikiem subwoofera powinno być to czy go się czuje dupą Oczko
Odpowiedz
#27
Przesada sprzed mamy dobry niema co narzekać jak jest z dupy mp3 nagrane to sa efekty.
Odpowiedz
#28
Dobry subwoofer i trzesie porzadnie i jest czysty. Nie mylic z subwooferami z dyskotek czy montowanymi w samochodach "dresiarskich". To co slyszecie w takich sytuacjach to sa przyklady najgorszej jakosci subow i nie maja nic wspolnego z dobrym dzwiekiem.
Jak ktos jest dociekliwy to mozna posluchac jak czysty dzwiek brzmi w czestotliwosciach subwoofera w dobrym kosciele gdzie sa porzadne organy. Moze nawet Wam cos grajek zagra ciekawego z naciskiem na dol. Najnizsze czestotliowsci beda trzesly a pozostana przy tym muzykalne (nie mylic z popularnym "lup, lup, lup").
Co do reszty czestotliwosci (gdzie rozrgywa sie wiekszosc muzyki) to tez jest slabo (w 2005, kiedy ten sprzet wyszedl bylo pewnie ok). Nie kazdy to uslyszy czy potrzebuje czegos lepszego. Jeden woli Astre - bo nowa, niewazne, ze plastikowa bo i tak nie widzi roznicy a drugi wybierze za te same pieniadze uzywanego Legenda, bo chce jakosci i roznice widzi.
Jak ktos uwaza, ze sprzet ma dobry to super. Pozostaje sie wtedy tylko delektowac muzyka. O to przeciez chodzi a nie to co kto inny mowi. Wtedy kazdy jest Uśmiech.
Odpowiedz
#29
(09-04-2017, 6:23 )dariusz2880 napisał(a): Przesada sprzed mamy dobry niema co narzekać jak jest z dupy mp3 nagrane to sa efekty.

Dariuszu popracuj trochę nad ortografią swoich postów, bo nie wiem czy piszesz o sprzęcie czy o czymś nie określonym co było sprzed?
Innych słów już się nie czepiam.
Odpowiedz
#30
Mi tam naglosnienie pasuje. Moze i nie ma regulacji srednich, moze i nie ma duzego suba co masuje plecy ale po porstu brzmi ladnie. Sub jest w sam raz. Podkresla tylko niskie tony i tak ma byc. Jak dla mnie jest ok. Nie podoba mi sie tylko ze czasem cos sie scisza, czasem podglasnia. Nie wiem co to, ale moze to miec zwiazek z aktywnym wytlumianiem szumu. Brakuje mi tylko a2dp i dobrego zestawu glosnomowiacego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości