Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura - fabryczny alarm i brak pilotów
#1
Mam fabryczne security system w Acurze, kiedyś na pewno były piloty, ale czas zrobił swoje i zostały tylko kluczyki. Czy jest jakiś sposób, aby dostroić nowe piloty pod Acurę tak aby nie montować kolejne centralki sterującej?
v6
Odpowiedz
#2
Legend95 napisał(a):Mam fabryczne security system w Acurze, kiedyś na pewno były piloty, ale czas zrobił swoje i zostały tylko kluczyki. Czy jest jakiś sposób, aby dostroić nowe piloty pod Acurę tak aby nie montować kolejne centralki sterującej?

polecam ebay.com tam mozesz kupic pilota razem z nowa pasujaca centralka za niewielkie pieniadze, czasem mniejsze niz chinskie tandetne alarmy z allegro, a o dostrojeniu pilota zapomnij, marne szanseUśmiech
Odpowiedz
#3
hustlav6 napisał(a):
Legend95 napisał(a):Mam fabryczne security system w Acurze, kiedyś na pewno były piloty, ale czas zrobił swoje i zostały tylko kluczyki. Czy jest jakiś sposób, aby dostroić nowe piloty pod Acurę tak aby nie montować kolejne centralki sterującej?

polecam ebay.com tam mozesz kupic pilota razem z nowa pasujaca centralka za niewielkie pieniadze, czasem mniejsze niz chinskie tandetne alarmy z allegro, a o dostrojeniu pilota zapomnij, marne szanseUśmiech


jest to rozwiązanie.

dostroić pilota się nie da.

jestem w trakcie procesu dorabiania nowego pilota przez kenwood.

jak się uda to proces opiszę Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości