Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gleba KA9
#1
Hej, mam pytanie, czy orientuje się ktoś czy i gdzie są do dostania kity powiedzmy -60/40 czy -40/40 do legenda? Szukałem w necie i jakoś nie mogłem znaleźć. Nie mówię oczywiście o firmach typu GT Cupline czy TA Technix, bardziej klasy KONI mnie interesuje sprzęt. Ewentualnie pytanie czy zawias pasuje od np. accorda? Zostaje jeszcze cięcie sprężyn i skracanie amorów ale nie specjalnie jestem chętny na takie rzeźby Uśmiech
Odpowiedz
#2
Heh... masz na wywalenie ok 2-3tys zł na zawias a nie potrafisz nawet tego znaleźć w internecie? Fajnie... a z tym cięciem sprężyn to poleciałeś już naprawdę na orbitę... a podobno nie chcesz zawiasu typu ta technix... a Ciach technix już tak jako ostateczność?
Odpowiedz
#3
Same springi kupisz bez problemu gorzej z amorkiem, chyba że zostawisz seryjny. Można też zaopatrzyć się w gwinta ale to już spora suma jak kiedyś pytałem to 4600 pln ale z wszystkimi możliwymi regulacjami.
Odpowiedz
#4
Bonio86, z całym szacunkiem ale jeśli masz zamiar zamieszczać komentarze nic nie wnoszące do tematu to bardzo Cię proszę zachowaj je dla siebie, ewentualnie podziel się linkiem jeśli znasz sklep gdzie znajdę to czego szukam.
Odpowiedz
#5
Z całym szacunkiem ale sam nie wiesz czego chcesz...
Odpowiedz
#6
Ja mam takie http://tuningkingzshop.pl/mobile/pl/p/Sp...796-/12825
I jestem zadowolony komfort jest i nie stoi jak koza tylko że na oryginalnym amorku.
Odpowiedz
#7
Dorwalem je taniej i -40-40
Odpowiedz
#8
Niedawno były takie na alledrogo za 350pln ja też mam 40/40 ogłoszenie przykładowo Oczko
Odpowiedz
#9
nie no, ok, sprężyny owszem, ale mi chodzi o kit razem z krótszym amorem, nigdzie tego nie widziałem

przy okazji, może ktoś wrzucić zdjęcie jak leży na -30/30? coś mi mówi że jednak skończy się na tym http://www.jtng.pl/pokaz_produkt.php?idprod=514

ewentualnie zdjęcia na tych AP -40/40 bo przeszły mi przez głowę, ale za niewiele więcej znalazłem H&R tyle że wyższe 1cm, no ale H&R
Odpowiedz
#10
Zerknij do działu nasze samochody tam ja i Bonio86 mamy swoje wątki z fotami. A co do H&R ponoć są twarde. co do kitu pewnie trzeba szukać w Japonii bądź USA ale ja osobiście widziałem tylko gwinty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości